Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Youtube videóról? (bajkereső biciklis)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=6j8RJMfuv2A


Durván nincs élete a csávónak szerintem.



2016. okt. 28. 01:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%

Előbb-utóbb meglesz a böjtje a beszólogatásainak.

(lsd. a másik idiótát: http://www.youtube.com/watch?v=puOXHOlBZqg&t=1m40s)

2016. okt. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 BiTOPro97 ***** válasza:
100%

A közúti kerékpározást is jogosítványhoz kellene kötni.


Lényeg, hogy nincs ebben az országban közlekedési kultúra. Járműtípustól már függetlenül.


Tisztelet a kivételt erősítő kisebbségnek!


És sokan "idegbetegek"/feszültek.


És hallottam olyant, hogy "kék hernyóknak" nevezte valaki a buszokat, itt Budapesten és kitiltaná őket. Én mondjuk még nem ültem rajtuk soha, de ha akik rajta utaznak, ők mind más alternatívát keresnének megbénulna a városközlekedése.


Nekem BMW 550xi-vel nem frusztráló betartani a szabályokat, és még előzékenynek és óvatosnak lenni sem, de nem volt az Fiat Regatával sem 17 évesen.


Én arra lennék kíváncsi miért romlott le ilyen szinten a BKV vagy BKK buszsofőrök vezetési tudása, bár van egy sejtésem aki tudott az külföldre ment.


Amúgy fontos, a közúti kerékpározást is jogosítványhoz kellene kötni.

2016. okt. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
82%
Ütném-vágnám az összeset, hülye idióta, kamikaze bicikliseket, akik 40-el lavíroznak a buszok, emberek és autók között a dugóban. Ezek mind őrültek. Szokták mondani, hogy többen kéne biciklivel járjanak, hát ilyen állatokra nincs szükség. Éppen gondolkoztam, hogy ha lenne egy régi, vaslökhárítós terepjáróm, hogy lesatufékeztem volna ezelőtt a majom előtt, aztán felkenődött volna a csomagtartómra :)))
2016. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!