Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 0 kilométeres, vadi új,...

0 kilométeres, vadi új, szalonból vett autó árából, hogy a csudába lehet alkudni? Mire lehet hivatkozni?

Figyelt kérdés

Használt autónál bele lehet kötni egy rozsdapöttybe, pici horpadásba, vagy karcba, akármibe.


De új autó esetében hogyan lehet elérni, hogy olcsóbban adják?


Például nekem nagyon tetszik az új Suzuki SX 4 S-Cross. De nagyon drága. Hogyan lehetne alkudni?


Meg hol lehet alkudni? Ugye vannak a szalonok, azok mind hivatalos márkakereskedések.


Gondolom például a Mercedes szalonban nem lehet alkudni a Pappas-nál a Kárpát utcában. Vagy mégis?



2016. okt. 29. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:

oh ... ne viccelj, mondjuk ez főleg összeköttetés kérdése, de én is tudok pár olyanról h pl az 5,2 M-ós kocsit kerek 4-ért oda adták, jó oké elengedte az XY a %-át mert ismerős, de még így is ravaszkodtak vmit, hogy bemutató autó meg tettek bele 2000-3000-et, hogy ne lehessen papíron újnak nevezni már.

Vannak trükkök, de ehhez kell ismerős, csak úgy nem megy.

2016. okt. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindenki szeretne jól járni, akárcsak te.

A szalon tulajdonosa is. Járj utána, neki mennyi kiadása van.


amúgy sokkal jobban jársz, ha nem akarod megtudni a gyári árat.

2016. okt. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Tomcatters ***** válasza:

Igy lehet belekotni egy uj kocsiba XDD


https://www.youtube.com/watch?v=J6svzFhN4ng


Ez vadi uj :D Ajtozsanerokat kulon kiemelem XD

2016. okt. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell belekötni semmibe, sokszor még a konkrét modellt nem is látod, mikor már az árról beszélsz. Csak egyszerűen mondol egy árat, aztán licitáltok egymásra. Vagy van olyan is, hogy nem enged az árból, de ad egy rakás extrát az autóba ingyen. A lényeg, hogy potenciális vevő legyél, pénzzel a zsebedben (kártyádon), mivel rendkivül kevés ilyen van az országban. És a szalonból nem fognak kizavarni, mert az újautó piacon túlkínálat van, csillió modell van.
2016. okt. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 JulesTS ***** válasza:

Csak ismetelni tudom magamat: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__795..

Ket linket is talalsz hasznos tanacsokkal.

2016. okt. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenhol lehet alkudni. Érdekel az autó bemész, rákérdezel, hogy milyen aktuális akciójuk van rá, úgy is mondanak valamit. Vagy körbenézel hasznaltauto.hu-n megnézheted az új autók árából 99%-ba le van véve 10-20%, pl mert raktáron van az autó mondjuk 4-5 hónapja, nyílván nem lehet eladni új autó áron hiába 0km-es, akkor is már fél éves autóról beszélünk. Valamint sokszor azért engednek az árból, mert nem közvetlenül az eladáson keres jól a szalon, hanem pl azon, hogy hitelre vetted, és abból kap jutalékot a banktól, meg a szervízbe hordás után is.
2016. okt. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tessék felmentem suzuki honlapjára, sx4 árlista pl:


SX4 S-CROSS GL+ 1.4 6MT 5 610 000 Ft


Hasznaltauto.hu-n :


[link]


van fenn vagy 30 ilyen autó hasonló áron, meg se kell szólalnod, csak bemész és már kaptál 1M forint kedvezményt.

2016. okt. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#2

az biztos ... dobnál egy hátast

2016. okt. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenből lehet alkudni. Én alkudtam 3.8 millából 250-et. Ez 10 éve volt.
2016. okt. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Új autónál általában valami extrát simán lehet belealkudni.

Illetve vannak olyan színek amik olcsóbbak. Vagy kevésbé fogynak. Azokat is megkaphatod olcsóbban.


Használt autónál pl én úgy alkudtam 2 millióból 400-at, hogy megtaláltam a hirdetésüket már fél évvel ezelőttről arról az autóról. Ez is szalon volt, 5 éves autó. Mondtam, hogy vezerlés, olajcsere meg egyéb apróságok miatt úgyis költeni kell rá. Ha engedtek 400-at elviszem. Már 1 éve használom a kocsit és nincs vele gond.

2016. okt. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!