Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Opel Corsa C 2005-ös...

Victor23 kérdése:

Van egy Opel Corsa C 2005-ös autóm. Már az őrületbe kerget. Elinduláskor ugrálva rángat, mintha kihagyna az üzemanyag fecskendezés. De nagyon drasztikus rángatásba kezd, mintha kasznifaltól falig pattogna. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Csak 1-es fokozatban csinálja, amíg fel nem melegszik a motor.Több autószerelőt is látott. Találgatnak, de nincs konkrét tipp. Így addig nem merek kuplung tárcsát cseréltetni majd 100ezer Ftért. Számítógépre is volt már kötve és ott sem jelzett hibát. Új üzemanyag szűrőt is kapott.
2016. okt. 30. 06:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is rángatott hidegen. Benzinszűrő megoldotta. (Ford focus )
2016. okt. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tomcatters ***** válasza:

Nekem is az uzemanyagszuro miatt csinalta ,de mivel irtad a kerdesedbe,hogy azt csereltel igy nalad ...... :S

Kuplungot meg egyszeru megnezni, holtjatek tesztel, ha nincs sok holtjateka,akkor azzal se lesz baj

2016. okt. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmi panaszom a kuplungra. Am a benzinszurot kicserelve sem szunt meg a problema. Ami szamomra erdekes jelenseg, h hidegen 1-ben csak siman kuplung felengedessel is rangat. Meg olyat ajanlottak h egy bizonyos folyadekkal atmosni a tankot es megint benzinszuro csere. Szerintetek?
2016. okt. 31. 07:54
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg annyit eszleltem, h az alapjaratom ingadozik, nem veszesen ilyen 0.6-0.8 kozott lebeg
2016. okt. 31. 07:58
 5/7 Tomcatters ***** válasza:
Probat meger ,mert lehet a benzinvezetekbe is trutyi valahol , esetleg ha rossz a helyzet.,,,,,akkor vezermutengelybutyko kopott ,attol is rangathat kigyorsitaskor, mar ha megvan a lendulet konnyebben jar ,mert ugye az is hajtja utana es azert nem rangat :D
2016. okt. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tomcatters ***** válasza:
Ja, jut eszembe ,nekem olyan volt, hogy azert rangatott, mert az elektromos gazpedal nem jol volt hangolva a motorhoz ,esetleg ha neked is elektromos ,arra is ranezhetsz :D
2016. okt. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat jujj. Koszonom a valaszokat. Ilyen melyen nem akarnek vele foglalkozni. Tul osszetett a problema. Megprobalom inkabb eladni. Talan valakinek igy is kell.
2016. nov. 1. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!