Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó tunning?

Robogó tunning?

Figyelt kérdés
Egy 50cc robogót att tudok alakítani 120ccisre? KB. Mennyit kéne arra koltsek hogy egy 90km/h val tudjon menni és miket kéne cserélni?

2016. nov. 1. 01:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Esélytelen. A robogó tuninggal több nagy baj van. Ár- érték arányban brutál gazdaságtalan, rohadt drága egy normális tuning, sosem ér véget, a tuning a megbízhatóság és a tartósság kárára megy, sokkal olcsóbb egy gyárilag nagy köbcentiset venni.
2016. nov. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kasosz jól mondja,így is lenyeli simán a 4 litert egy kis 50-es fűkasza,ha hozzábabrálsz akkor csak rosszabb lesz a helyzet
2016. nov. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Egy 50cc robogót att tudok alakítani 120ccisre? "


Át ha veszel bele egy 120köbcentis blokkot!

2016. nov. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki a tököm az a Kasosz?
2016. nov. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sehogy, a legtöbb blokkot ekkorával nem lehet felfúrni. Ha ki is vereted belőle a maxot, többe kerül, mintha vennél egy normális nagyobb motort. Ha sufnituningal van megcsinálva olcsón, akkor meg szophatsz vele mikor mindig valami baja lesz.

50 köbcentiből nem lehet csodát tenni, nem véletlenül nem raktam le én se az AM jogsit anno, megvártam az A2-t, mert a motor ott kezdődik.

2016. nov. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!