Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ha több udvarlótok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha több udvarlótok lenne (vagy van), nem gondolnátok, hogy ha választotok egyet, akkor a többit megbántjátok?

Figyelt kérdés
És nem lenne rossz, hogy akiket megbántotok ezzel, esetleg piszkálni fog titeket? Vagy örökre megharagszik? Vagy szét akar szedni a választottal?

2016. márc. 24. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ha valakinek több udvarlója van és választ közülük akkor a többinek el kell fogadnia a lány döntését ha igazán kedvelik,szeretik és tiszteletben tartani azt. És a lányok többsége biztos rosszul érzi magát ilyen helyzetben így a többi fiú megkönnyíthetné neki hogy elfogadja a döntését. Szerintem így korrekt. Ha piszkál vagy hasonló az az elég bunkó és gyerekes tett lenne. Nyilván bántaná de azt ne a lányon vezesse el beszélje meg mással vagy a többi hoppon maradt fiúval.
2016. márc. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2016. márc. 24. 09:50
 3/9 Szántó Maja válasza:
Engem sem akarnak szétszedni. Kerek perec megmondtam nekik mi van,először engem is piszkáltak,de pár nap múlva megnyugodtak. ÉS NEM AKARTAK SZÉTSZEDNI!
2016. márc. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Tartsa tiszteletben mindenki, hogy én választok, és keressen magának mást. Hülyíteni párhuzamosan több férfit nem szép dolog, de azzal mindenki tisztában kell legyen, hogy a lány csak egyet fog választani a sok közül.
2016. márc. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy tiszteletben tartja, hogy te kit választol! De neked nem esik rosszul, hogy pl. szereted(nem vagy szerelmes belé) azt a fiút, de mégsem akarsz járni vele? Nem rossz érzés, hogy neki szomorúságot okozol?
2016. márc. 24. 11:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Rossz, de úgysem tudsz mit csinálni. Nem működött volna a kapcsolat, ha nem tetszik eléggé, mindenkinek az a jobb, ha ezt elfogadja, és tovább lép.
2016. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké:) Köszi:D
2016. márc. 24. 11:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt ezért nem választok senkit:)
2016. márc. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én sem:D De egyszer muszáj lesz...
2016. márc. 24. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!