Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adagoló hiba jelei?

Adagoló hiba jelei?

Figyelt kérdés
vettem egy wv passat 1.9 tdi-t 97-es évjárat. megvettem egy kereskedötöl aztán pár nap mulva taláékoztam egy másik kereskedövel és azt állítja hogy ismeri az autót és már vigyem vissza mert az autó adagoló hibás. végül kiderült hogy a két kereskedö ellenfele egymásnak vissza vittem az autót és azt állítja a kereskedö hogy nem igaz amit mond és nem adagoló hibás az autó és így már nem hiszek egyikneksem azért írok ide egyébként az autó indul szépen egyenletesen jár annyi hogy melegen picit többet teker de ez a kis idö amit ez alatt értek max 2 másodperc ... bizonytalan vagyok írjatok.

2016. nov. 2. 16:08
 1/3 anonim válasza:

Ez ennyi idősen normális. Kopásból eredő hiba.

Ha nem ingadozik az alapjárat és könnyen indul akkor nincs gond.

2016. nov. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mostanában már elég hűvös is van kint.

Az első válaszolónak igaza van!

2016. nov. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat az alapjárat nagyon szépen egyenletesen jár indulni is indul szépen
2016. nov. 4. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!