Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyire lehet...

Szerintetek mennyire lehet hinni a szervízkönyveknek? Főleg egy külföldről hozott kocsi esetén?

Figyelt kérdés
Magam részéről én nem feltétlen hiszem el de ki hogy látja? Csak papírforma és szerintem azzal is könnyedén csalnak. Itthonról meg nem látnak bele a kinti rendszerbe.
2016. nov. 2. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Amagam részéről feltétel nélkül hiszek a gyári kézikönyvnek.

Igaz, hogy csak egy japó autó, de tökéletes az összes adat, intelem, javaslat.


Akármilyen világmárkáról van szó, mindegyikhez mellékelnek egy pontos szerviz(sic)könyvet. Ha a benne leírtakat akcepálja a versenyző, és nem itt kérdezi mennyi, és milyen olaj kell, akkor örökké tart az autója.



szerintem.


(amúgy belelátni a kinti rendszerbe)

2016. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aki csalni akar, az a vezetett szervizkönyvvel is tud csalni.

Jó az, ha tudnak mutatni szervizkönyvet, de nem szentírásként kell elfogadni a benne lévő adatokat, hanem a szervizkönyvet és az autó állapotát figyelembe véve kialakítani a véleményt a járműről

2016. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szervízkönyvek olyanon mint a történelemkönyvek.Azt hamisítanak bele amit akarnak.Ha nagyon érdekel hogy tényleg rendszeresen volt e szervizelve a kocsi akkor esetleg felveheted a kapcsolatot a szervízekkel
2016. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!