Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mehetek segéd motorkerékpárral...

Balázs744 kérdése:

Mehetek segéd motorkerékpárral erdőben kikapcsolt motornál?

Figyelt kérdés

2016. nov. 2. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdést ebben a formában nem lehet megválaszolni. Menne űrrakétával is mehet, legfeljebb nem szabad.

Hivatalosan az erdők területén kizárólag az azon átvezető közutakon szabad járművel közlekedni.

Gyalogosan a kijelölt turistautakon, s azokról letérni nem szabad.

Kerékpárral csak az erre kijelölt utakon szabad közlekedni.

2016. nov. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes megfogalmazás. :)

A "kikapcsolt motornál" azt jelenti, hogy tolod a motort?

A kresz szerint a segéd motorkerékpárt toló személy gyalogosnak minősül.

2016. nov. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na ja, azt megnézném, hogy egy olyan ösvényen, ahol egy 10 kg tömegű montival is majd megszakad az ember, a kérdező majd egy 70 kg-os segédmotort fog tologatni... vicces :)
2016. nov. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok:

Ez nekem is megfordult a fejemben ... sőt magam elé is képzeltem. Inkább egy bünti. :)

2016. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért ha van egy 70 kg-os bőröndöm amit végig akarok cipelni az erdőn akkor nem hozhatom magam után? És a sztori úgy történt h egy kis ösvényen toltam a motort mikor jött egy futó és rám kiabált h azonnal vigyem ki. Sima kis ösvényen toltuk.
2016. nov. 3. 13:48
 6/7 A kérdező kommentje:
A kikapcsolt motor az jelenti h a motort tolom
2016. nov. 3. 13:48
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
tolod, nem tolod, nem lehetsz ott motorral. A bőrönd nem jármű, a bicikli már az, a segédmotoros is.
2016. nov. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!