Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Szerintetek ez a 4200...

Üdv! Szerintetek ez a 4200 lumenes és 80 watt-os extrafény mit tud az autón? 70 cm magasságból milyen messzire hat a sötétben?

Figyelt kérdés
[link]

2016. nov. 3. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:

4200 Lumen, az 3db 100 Wattos hagyományos izzónak felel meg.

Hogy milyen messzire hat, az csak az irányítottságától függ. Ha nagyon szórja a fényt, akkor kb. addig világít mint a sima tompított fény az autón.

[link]

Itt van egy videó, ez hasonló az említett lámpához, csak kisebb teljesítményű. 4:17-től összehasonlítja a tompított fényt a távolságival meg ezzel az újjal.

2016. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fel szokás-e esetleg tüntetni a csomagoláson,hogy milyen a fény koncentráltsága?Ha igen,akkor mi és mennyi számít átlagosnak?
2016. nov. 3. 22:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát én még egy lámpánál sem láttam erre utaló információt, még adatlapban sem. Legegyszerűbb lenne keresni róla valami videót hátha van, vagy megvenni és kipróbálni ha nem nagy összeg (egyébként 999 micsoda? Arra azért rájöttem, hogy az oldal svéd, náluk pedig Svéd Korona van, de mégsem lehet ebben az összeg, mert ez így közel 32 ezer Forintnak felelne meg).
2016. nov. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pedig feltüntethetnék mondjuk...-hogy tudja az ember,hogy mit is vesz...Pl én szeretném tudni,hogy mennyi is a hatótávolsága,mivel szerintem elég lényeges szempont.De mondjuk biztos nem rossz,mert "extra erős fényesség"-gel hirdetik...Így van,-a JULA egy svéd barkács multi,tele jó és minőséges cuccokkal és hihetetlen akciókkal minden nap...Rakás jó cuccot vettem már tőlük.A lámpa ára 1799 kr,de most 800 kr akció van rá,tehát 999 kr jelenleg.Azt hiszem veszek egyet :)
2016. nov. 3. 22:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor az kicsit sem olcsó. Én tuti az Aliexpress-ről rendelnék, pl. [link]


Azért itt sem kell elhinni mindent (se a 120W se a 12000 Lumen nem feltétlenül igaz), de árban sokszor verhetetlen.

2016. nov. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ó.Értem és köszönöm!Ebben a témában nem vagyok túl jártas,azért is kérdeztem rá.Válaszod igazán hasznos a számomra!De mondjuk ez az Auxbeam mennyire megbízható?Vajon postázva azt kapja az ember,amire számít?Meg valahogy gyanúsan olcsó a termék,mivel kereskedésekben a 12 000 lumenes extrafények kb 120 000 ft-tól indulnak.Gondolkodóba ejtő...
2016. nov. 4. 09:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogy mennyire megbízható a márka azt sajnos nem tudom, még nem vettem semmit a gyártótól. Amit linkeltem az csak egy példa volt, biztos van olyan termék is az oldalon ami előnyösebb. Fontos, hogy hányan rendelték eddig a terméket (lehetőleg minél több legyen) és a termék minősítése is, amit azok írnak/pontoznak akiknek már megérkezett a termék.

Itt egy másik példa, ez kicsit olcsóbb és ami fontosabb, hogy többen is vásárolták, így kisebb az esély arra, hogy nem a leírásnak megfelelő terméket kapja a megrendelő. De még ha más is érkezne meg, abból az eladó nem fog meg gazdagondi, visszakapja a vevő a pénzét.

[link]

(Nov. 11-én meg még ennél is olcsóbb lesz)

2016. nov. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ránézésre ez a lámpa szélesen szórt fényt fog adni, mert nem látni rajta különösebb lencsét vagy projektort.
2016. nov. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget!
2016. nov. 4. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!