Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort érdemes?

Milyen motort érdemes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Milyen 50ccm enduro típusú motort kéne vennem első motornak? Néztem már párat, leginkább a Beta fogott meg. Az lenne a kérdésem hogy ti ár/érték arányban milyen gépeket tudnátok ajánlani ami nem fogyaszt rettenetes mennyiségű üzemanyagot? Kiegészítés képpen hozzàtenném, hogy legyen alacsonyabb az ülésmagassága. (Mert elég alacsony vagyok -158cm-)

Szeretném hajtani a kicsikét (valószínűleg, ha meg lesz àt építjük 80ccm-re, hogy jobban menjen :) )

Viszont még kezdő vagyok ( már mentem motorral, csak nem sajáttal). Csak enduro típusúak érdekelnek, más ajálást nem kérnék, illetve hogy inkább vegyek 125ccm-eset.


15/L



2016. nov. 4. 13:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy ne legyen túl magas az ára (használtan vennénk), mert 2-3 év múlva lecserélném egy nagyobbra. És hogy használt motor vásárlásnál mire kell odafigyelni? Könnyű sebességbe rakni, nem csörög ilyesmikre gondolok. :)
2016. nov. 4. 14:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Honda MTX vagy Derbi Savannah / Senda, jó motorok nekem tetszett mind.
2016. nov. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ne haragudj a késő válaszért..

A Derbikről azt hallottam hogy nem a legjobbak, egy kicsit tartok tőle, hogy igaz. :/ Mindenesetre köszönöm a válaszod ;)

2016. nov. 9. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!