Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2008 utáni Ford Mondeo tapaszt...

2008 utáni Ford Mondeo tapasztalatok, mikor ment el a kettőstömegű?

Figyelt kérdés

Opel Vectra C azért félnék ezt választani mert a gyári is max 200at bír, ezeknél tudottan hibás elem.


A 2008 utáni mondeokat nézegettem, de volt egy hirdetés, 272e km volt benne leírásban irták nem rég lett cserélve a kettőstömegű.


Akinek van/ismer cseréltették már? Ha igen mennyinél?


Tudom, hogy sofőre válogatja, de egy intervallumot jó lenne látni.


Köszi :)



2016. nov. 4. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen Fordom, de szólok, hogy a kettőstömegű lendkerék élettartama nem a kilómétertől függ, ahogy a kuplungé sem (a tévhitekkel ellentétben). 150 ezer km-től 500 ezerig bármennyi lehet. Legalábbis egy Audi A4-est eladtam még gyári kettőstömegűvel, 420 ezer km-mel.
2016. nov. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen tudom, de vannak tipusok aminél gond. vectranal olvastam/tapasztalat akármilyen jó sofőr nem bírta 200nál tovább. Azért köszönöm
2016. nov. 4. 15:56
 3/3 anonim ***** válasza:

"akármilyen jó sofőr nem bírta 200nál tovább" mit takar a jó sofőr?


Motort nem írtál de gondolom a 2.0tdci az alany, kb olyan 200-250e km, kérdés céges autó volt-e mert azokban általában kevesebbet bír(vajon miért).

2016. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!