Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kezdő autót vehetek...

Milyen kezdő autót vehetek ennyi pénzért?

Figyelt kérdés

2.500.000ftot tudok rászánni.Szeretem a német autókat.Sedán és a ferde hátú autókat kedvelem és a lényeg az lenne hogy kevés kilóméterrel értem ez alatt olyan 120.000km-t kb. és hogy szép legyen.


Válaszokat előre is köszönöm



2016. nov. 5. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Kezdő autoert szerintem teljesen felesleges ket es fel millat kiadni!

Egyebkent meg ezektől általánosabb es semmitmondobb infókat mint hogy keves km meg szép legyen,meg sem adhattal volna.........

2016. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem egy évre vagy fél évre kell az a kocsi....ha igy jobban tetszik a kocsival olyan napi 90 kmert tennék meg.Dizel legyen és legyen egy kis ereje ne ilyen 70-80 lóvas legyen,és szerintem egy jó autó megér annyit
2016. nov. 5. 12:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Mercedes(w211) E270 cdi vagy e320 cdi
2016. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy dízel golfot.
2016. nov. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne felesleges? Én egy 2003 as 2.4 v6 OS Andival kezdtem, 3 éve jol elvagyok vele
2016. nov. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Alsó-közép kategóriában keress megfelelőt. Opel, Ford, Peugeot, Toyota és a többi hasonló márkák között.


A pérmium autókról tegyél le, mert 2.500.000 forintot érő autóban aligha találsz olyat, amelyben legfeljebb 120.000 km van. Kivéve azt az esetet, ha visszatekerték az óráját. Ebben az árszegmensben 200.000 km, vagy több szokott az autókban lenni, amely már egy óravisszatekerés utáni érték.


A szépség relatív. Apró sérülések minden haszált autón vannak, erre feltétlenül számítani kell. Néha már a szalonautókon is felfedezhető valamilyen sérülés, amely a szállítás idejéről ered.

2016. nov. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azokra én is számitottam hanem olyan értelemben értem hogy az autó maga jól nézzen ki.A nővérem nem rég vett egy VW Golf 6-ost 150.000kmerrel és elég tiszta állapotban van.2011-es,8300 euroért szerintem az egy korrekt üzlet volt.Én a márkák között gondoltam Opel Astra H-ra meg VW golf 6-ra ilyen árban meg mondjuk Ford Mondeo de nem tudom melyik érné meg vagy a belseje melyiknek szebb.Engem ezek befojásolnak na meg persze az autó és a motor állapota ezen kivül.
2016. nov. 5. 16:06
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


2M2 < 2M5, pipa

Ford (kvázi) német, pipa

ferdehátú, pipa

118E < 120E km, pipa

dízel, pipa

90Le > 70-80 Le, pipa

szép, na ez relatív, döntsd el magad


bónusz: 1 év, 30e km garancia


Ezek alapján nem is kell tovább keresgélned.

2016. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!