Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ha kezdő vagyok...

Szerintetek ha kezdő vagyok vehetek Mass tömegnövit?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne vegyél kezdőként sem olyan cukorkupacot, hanem normális tömegnövelőt, amiben minimum 25, de inkább 30% fehérje van. Előbbire példa: hypermass5000, utóbbiak: Volumass35, Jumbo prof, HiTec HI-Anabol Gainer, MHN gainer, VIP Delux- All-In-One , Pro Nutrition GFX8, Dymatize hi protein gainer, BSN true mass, Isomass extreme gainer, stb..


De a legjobb megoldás egy tejsavóprotein + ehhez gyors szénhidrát (dextróz, maltodextrin, vitargo, Carbo X, Carb-F, stb) edzés utánra. Így te tudod szabályozni az arányokat és a reggeli zabpehelyhez is tisztán (gyors ch nélkül) tudod tenni a proteint.

2013. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
azért valami infót írhatnál magadról testalkat súly magasság stb... :D mert lehet hogy nagyon vékony vagy akkor igen is jó a mass vagy pl a jumbo ( sima ). ha átlagos a testalkatod akkor jó a fehérje+dextroz mert akkor nem zsírosodsz annyira. de ezt majd te fogod érzni hogy melyik a jó neked. én pl jumbo vall kezdtem 61kg-osan 180cm magas vagyok. 70-ig csak jumbo és onnan tol csak a fehérje+dextróz.
2013. máj. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát nagyon vékony vagyok :D de miota gyúrok azota 4 kg hiztam ami nálam jó :)
2013. máj. 9. 18:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor is vegyél normálisabb tömegnövelőt.
2013. máj. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mint pl jumbo vagy melyiket?
2013. máj. 9. 18:51
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, még a sima zöld jumbo is jobb, mert nem csak cukorból áll, hanem összetett szénhidrát is van benne.
2013. máj. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A te esetedben a Mass tökéletes lesz! (szerintem) nem olyan drága és ha 4.5 KG t veszel, akkor nagyon jó fejlődést fogsz elérni
2013. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Természetesen étrend is lesz mel :)
2013. máj. 29. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!