Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki alto 1.1 szerétnék...

Péter0303 kérdése:

Suzuki alto 1.1 szerétnék venni 2005 évjárat. Milyen tapasztalatok vannak ilyen autóval kapcsolatban mennyire szervízigényes?

Figyelt kérdés
2016. nov. 5. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan igenytelen joszag mint a tobbi suzuki!Viszont arra keszulj hogy ez a legkisebb mi autonk!kivul belul!
2016. nov. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igy van a leggkisebb suzuki,alacsonyfogyasztásu,meglepöen fürge,gyors egyszer utólértem 1-t 160 - nal ment tehàt igaza van az ismerösömnek a gyorsaságról a többi pedig lányom elmondása alapján ő végét nem próbálta. Nekem 2008 swiftem van altóból A GLX felszereltséget válaszd klimával
2016. nov. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson,indiai hulladék

Azonkívül ha temetőbe mész,egy ásó nem fér be

2016. nov. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2-s vagyok szerviz igény a kötelezőkre általában én hordtam a lányomét ,ő a 150000 alatt tobb képzelt hibát talált valósat alig kopó alkatr és más semmi
2016. nov. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A 19.legkisebb fogyasztásu autó,5.6 liter, ha nem vagy állat akkor örök élet.
2016. nov. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha kiváló olajat teszel a motorba, és az alját, valamint az üregeket le/telefújsz errevaló speciális védőolajjal, akkor örök életű lesz.

Amúgy a világból kimegy, csak szeretni kell.Ha szereted, akkor nem kell szervizcím...

2016. nov. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha veszel akkor GLX-et és az ablaktörlőt nézd meg mozgasd meg kézzel a lapátokat mennyire mozognak ha nagyon akkor nem fog rendesen törölni kikopott egy távtartó, kuplung a végén fog ha jó akkor is, az enyém már új kora óta ilyen, a szervó nagyon jó ,ABS-es legyen minden képen legyen benne az nagyon fontos, kicsit túlreagálja de jó ezt a legkönnyebben a műszerfalon látod ABS lámpa ha nem ég is látszik, a motortérben pedig az anyósülésnél legen egy kocka amibe 4db és 2db összesen 6 cső megy, fogyasztani fogyaszt menni megy rendesen elég jól gyorsul ha pörgeted! Kis fordulatról nagy fokozatban nem ugrik akkorát, előzni 3-és 4.ben lehet 90-nél. Összességében nem rossz bár az enyém mindig kint áll nyomorult minden gyári még a fékek is bőven 85% fölöttiek egyébként 2mm a tűréshatár. Elektromos ablakok viszont nagyon gyorsak, ha tetszik vedd meg de mindenképpen nézz alá. A motort próbáld 1500körül de kicsit alatt tartani nézd meg zörög e a kipufogó ha igen akkor egy hátsó tartó szilent megadta magát, ezzel alkudozhatsz bár filléres cucc. Az enyém kicsit meggyötört bár nem látszik rajta de jól megy a fékfolyadék tartályt nézd meg hogy szép átlátszó e ebből lehet tájékozódni hogy mennyire figyeltek oda rá, figyeld meg nem e nyikorog a hátsó fékdob. Nyáron kicsit nyikoroghat egyik másik hátsó ajtó nálam a bal hátsó. Ha bármi kérdésed van a járgánnyal kapcsolatban írj bátran! Leírom amit tudok vele kapcsolatban! Nagyon kicsi a hely hátul azt most meg említem a csomagtartó 0, elöl ellehet férni ha nem vagy 180+cm.
2016. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ui: A légkondi városban nem fogja le ,de országúron előzésnél kötelezően kikapcs!!
2016. nov. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na,szuperokosak!


Megkérdezném,melyikötöknek volt/van Suzuki Alto-ja???

2016. nov. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem most is van, és sajna szemétkedik a kuplung :( mellesleg pályán tartósan megyek vele 140-150-et...
2017. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!