Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy Opel Astra F-et és...

Vettem egy Opel Astra F-et és lehetséges bele elektromos ablakot szerelniutólag?

Figyelt kérdés
Tetszik nagyon az autó teljes mértékben rendbe is van túl vagyok a kötelező dolgok + egy kuplung cserén szóval most már patent az én kis szerelmem viszont hiányzik belőle az elektromos ablak előröl .. (nincsen benne gyárilag) és az érdekelne hogy lehetséges utólag szerelni bele (biztos lehetséges) csak kb mennyiért ? Ajtónként egy 15 ezer forintból megúszható ? Első két ajtóba szeretnék csak, hogy egyszerűen le tudjam húzni az ablakot mind a két oldalt .

2016. nov. 5. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem összesen egy 20-asból megúszod. Kell két bontott ablakemelő, kapcsolók, kábel átvezető, meg egy délutánnyi szerelés.


Facebookon keress Opeles adok-veszek csoportot, fillérekért dobálják az alkatrészt.

2016. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De akkor nem megoldhatatlan? Rendben köszönöm szépen !
2016. nov. 5. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi Suzuki Alto-ba tettünk elektromos ablak emelőt a gyári mechanikát megtartva. Szerintem az ablakemelő ugyan olyan fogasléces mint az Astra-ban
2016. nov. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!