Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Belső bőrözése?

Belső bőrözése?

Figyelt kérdés
Egy plüss kárpitos Mk2 Mondeo típusú kocsit szeretnék belül lebőrözni. Ha nem horribilis az ára, megérné, mert az autó egyébként újszerű (32000 valós km, ismerőstől vettük, vigyáztak rá, karc- és hibamentes). Nem tetszik a belseje, az ülések, ajtók kellene, hogy át legyenek húzva. Mennyi lenne egy ilyen átalakítás, valakinek van ilyen tapasztalata?

2016. nov. 10. 23:03
 1/4 Mosqu!to ***** válasza:
Szerintem olcsóbban kijössz,ha mondjuk bontóból beszerzed a gyári bőr üléseket es kárpitot és időben is kevesebb! (nem tudom amugy mennyi lehet,mobilról írok,de nézz szét. Racing bazaron,hátha..)
2016. nov. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Beviz Elek ***** válasza:

Ahogy az első is írta, bár ha van helyed talán jobban jársz ha veszel egy komplett kocsit.

Lehet törött, külföldi, motorhibás, stb.


Én nem állnék neki bőröztetni ha ugyanez megkaphatò gyáriban. Árban és minőségben is jobb...

2016. nov. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen belső komplett bőrözése legalább 200ezer forint, de alighanem abban még nincs benne a szerelgetés. Fűthetőek az ülések? Biztosan próbálnék egy komplett bőrbelsőt szerezni hozzá.
2016. nov. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
200 ezerből az anyag sem jön ki.
2016. nov. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!