Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogtalanul büntettek meg....

Husi Gusztáv kérdése:

Jogtalanul büntettek meg. Jobra kanyarodásnál a 2-sávos uton a belső sávba érkeztem és elengedtem a gyalogosokat mintegy szállig?

Figyelt kérdés
Erre utánam hajt a rendör és megálít azt monta hogy csoki néni vissza lépett az útrol mert nem adtam neki elsöbséget a láthatatlan gyalogosnak pff.15-ezer be büntetett és azt monta ha nem fogadom el akkor feljelent. és pontot is kaptam. Mit tudok tenni? Hány pont jár? 6-pontot irtak a papirra akkor összesen van annyi pontom vagy csak amiatt kaptam annyit? Van 2-db tanum akik a kocsiba ültek tudok valahova menni hogy töröljék el mert jogtalan valaki tud erröl valamit?

2016. okt. 26. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Késő, elismerted.
2016. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azzal jött hogy ha nem fogadom el akkor feljelent nagyob pénz birság meg eleszik a jogsimat..2hónapra
2016. okt. 26. 21:50
 3/10 anonim ***** válasza:

persze, ha elmarasztalnak a bíróságon.

Ha sziklaszilárd bizonyítékod van, akkor nem szabad hagyni magadat. kérdés volt e.

Nekem kamera van a kocsiban, elég hasznos lenne egy ilyen esetben.

2016. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"mintegy szállig" elengedted őket, erre a rendőr "megálít", és mondta, hogy a "csoki" néni "vissza lépett", mert nem adtál neki "elsöbséget"... inkább nem folytatom.


Azt hittem, a jogosítványhoz kell a 8 általános!?

2016. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15 ezer forintot kifizetsz, aztán kész, nem olyan nagy összeg. Nincs értelme cirkuszolni. Romániában például ezért helyben elveszik a jogsid.
2016. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én meg se értettem, mi történt veled.

Már ott fönnakadtam, hogyha jobbra kanyarodtál, akkor hogyan érkeztél a belső sávba? Két sáv kanyarodott jobbra?

Ha belső sávban voltál, akkor miért releváns, hogy a külső sávban a gyalogos hova lépett? Ha nem lép vissza, akkor is elmész előtte, mire odaért volna a te sávodhoz.

Nem lehet, hogy azért bírságolt meg, mert jobbra kanyarodásnál szabálytalanul mentél át a belső sávba?

2016. okt. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

# 4/6 Időpont ma 21:57


Kalányos Dzsokijuing-nak nem kell :D

2016. okt. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy nincs igaza a rendőrnek, akkor jelentsen fel, neki kell bizonyítania az igazát, nem neked.
2016. okt. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szabálytalanul kanyarodtál, és ezt te is tudod.


a gyalogos történet most mellékes, az csak hab a tortán.


fizess, oszt jónapot.

2016. okt. 27. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Belső sávba nem kanyarodhatsz, csak ha kettő kanyarodósáv van.
2016. okt. 27. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!