Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! Milyen a megfelelő...

Motorosok! Milyen a megfelelő maszk?

Figyelt kérdés
Egy barátomnak szeretnék venni maszkot motorozáshoz, de nem tudom milyen lenne az ideális. Láttam olyat, amit csak a szája elé tesz és ami olyan, mint egy símaszk. Karácsonyi ajándéknak szánom, de nincs nagy keretem rá. :(

2016. nov. 12. 13:08
 1/4 veterán vas ***** válasza:

Attól függ, hogy nyitott vagy zárt sisakhoz keresel? A nyitott elé szoktak csak szájmaszkot(kendőt) tenni, a zárthoz viszont a símaszk-jellegű való.

Ugye elég hülyén nézne ki egy integrált sisak elé még külön egy csontvázas szájmaszkot fölrakni? :)

Teljes maszk esetében a vadászboltban kapható 1500Ftos legegyszerűbb verziótól a 35.00Ft tűzálló Sparco-ig sokfélét választhatsz.

Arra figyelj, hogyha a barátod sisakja "pont méret" akkor a legjobb szándékú ajándék sem fog alatta elférni.

2016. nov. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elfér alatt, csak nem könnyen.


Én a teljes sisakhoz is csak arcmaszk jellegűt vettem, de ezt picit macerásabb a sisakkal együtt felvenni.

A teljes jobb egy kicsit.

Ja és ha ilyesmi időre kell, akkor érdemes olyat szerezni, ami a kabát alá is leér valamennyire.

2016. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 veterán vas ***** válasza:

Hmmm.

Saját tapasztalatom alapján figyelmeztettem. Anno a "pont jó" méretű sisak alá már nem tudtam fölvenni a teljes maszkot. :(

2016. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A varrása le legyen vastag, mert belenyomódik az ember homlokába, fejébe.
2016. nov. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!