Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Swift alvázvédelmet részletese...

Swift alvázvédelmet részletesen ismertetné valaki?

Figyelt kérdés
94-es suzukim van. 2 évig használnám. Aztán valószínüleg eladnám vagy eltárolnám. Amennyiben x év múlva mégiscsak előveszem, mert nem adtam el, ennyi idő alatt milyen megoldásokkal óvhatnám meg a legjobban a rozsdától? Autófólia, garázsbantartás? Egyáltalán érdemes-e? Hiszen pára lerakódik akkor ha bugyolálva van az autó körbe. Alvázvédelemhez milyen anyagot és eszközt vásároljak?
2016. nov. 13. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
1000- es swift?
2016. nov. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te egy gondos rendes tulaj vagy!A legjobbat szeretnéd az autónak!Azt ugy tudod megtenni ha te NEM nyúlsz hozzá vagy gyorsan eladod valami kevesbe dilettansnak!
2016. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ahhoz túl jó az autó hogy hirtelen lemondjak róla. Igencsak vigyázott rá az előző gazdája, kevés kilóméter van benne. Ezt biztos forrásból tudom! Hogy ebben a kilómétert nem írhatták át az is biztos. Motorikusan is rendben van.

1300(1298 cm3) az autó. 1.3 glx.

2016. nov. 13. 16:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem írhattám át a km- ert, mert nem digitális, hanem tekerenytyűs.
2016. nov. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, inkább keress más szórakozást magadnak, mert különben jelzek a moderátornak. Átlehetett volna írni rajta a km órát, de olyan embertől vettem át aki ezt nem tette meg soha életében! Előző:A dilettáns szó nem a legszebb legjobb kifejezés ebben az értelemben. Tegyünk róla hogy ide ne ökör emberek járjanak fel, hanem segítőkész, normálisak. Ha nincs műszaki zseni, esetleg autószerelő/karosszériás a fórumon, akkor sokat segíteni nem fognak segíteni nevezetlenek, mivel "ennyit" én is értek a kocsimhoz. Tudtam is hogy sok választás nincs, úgy voltam vele hát ha egy okos tojás itt tud újat mondani. Hát egyenlőre tévedtem.
2016. nov. 13. 16:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi bajod van?

Miért akarsz beköpni? Mi volt dilletáns a válaszomban? A kérdésed látod, az dilettáns. De szerintem te csak egy kibbaszott troll vagy, abból is a rosszabbik fajtából!

2016. nov. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem csak neked szólt a válasz hanem egy másik hsz-nek is! Figyelj oda! Amúgy miért lenne dilettáns a kérdésem te szerencsétlen? Következetes és érdeklődő semmi más! Ha úgy gondolod hogy troll vagyok akkor keressél másik fórumot te józanbolond.
2016. nov. 14. 09:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen,tudom hogy nekem is szólt amit irtal kedves kérdező....az már más kérdés hogy nem veszem fel a kesztyűt egy ilyen provokáló ostoba emberrel.....
2016. nov. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sokkal fontosabb az üregvédelem.

Az üregek védelmére a legjobb a zsír.Egy német veterános oldalon csináltak egy üregvédő tesztet,ahol az 1. és 2. helyezett is üregvédő zsír lett.(Timemax,Mike Sanders)

Sajnos ezek aranyárba vannak,de töredékpénzből megvalósítható jó munka.Először is kell bármilyen üregvédő spray amihez adnak egy hosszabb csövet aminek a végén egy 360 fokban szóró fúvóka van.Majd kell még vagy 4-5 flakon zsírzóspray.Ajánlom ezt [link]

Az oldószer elpárolgása után egy légypapír szerű rendkívül ragacsos felületet jön létre.(egy kis zártszelvény tesztdarabom egy éve ázik tömény sós víben,eddig hibátlan)A flexibilis cső segítségével nagyon könnyen kifújhatjuk vele az összes belső,külső üreges részeket,kb 8-10 percig folyékony halmazállapotú,így a legaprópp résekbe is könnyen beszivárog.(használat előtt a flakont érdemes melegvízben fölmelegíteni,hígul a cucc és a palackban nő a nyomás).Az egész művelet kb 6-8e Ft-ból kivitelezhető.

2017. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!