Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Fóti AAA autó kereskedésről...

A Fóti AAA autó kereskedésről valakinek van véleménye?

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy szó: MENEKÜLJ! Ha találkoztál már csaló, rablóbandával, na akkor azokon tízszer túltesznek. Bármit, csak őket ne.
2016. nov. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

botrányos...


felraktam 700ert a verdamat, hivtak h megvennek kpra de menjek mar ki


beajanlottak 300ezret


gratulalok, egy masik kereskedo ra 3 napra megvette 600ert majd 1 hetre ra eladta 850ert (en alapbol aron alul raktam fel, gyorsan el akartam adni)


szoval az aaa auto csak arra megy hogy a leheto legnagyobb hasznot huzza, potom 250ezer forintert nem tesz semmit, pofatlanok nagyon

2016. nov. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egész cég hozzáállása már a nevéből is tükröződik. AAA vagyis már abból is piaci előnyt akar szerezni, hogy az ábécében legelöl szerepel a neve...
2016. nov. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, óvatos leszek.
2016. nov. 14. 00:11
 5/7 vatafak ***** válasza:
nyomik...
2016. nov. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2: Milyen autó volt?
2016. nov. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egy C Corsa, 1.8 motorral


nyilván rizikósabb egy ilyet bevenni, mivel kevésbé keresett, viszont ha vki pont ilyet akar,annak nincs nagy választék


ráadásul az enyém egyedi volt

2016. nov. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!