Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s50 sokat állt. Beindul...

Simson s50 sokat állt. Beindul majd 2-3mp utan le áll! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Örököltem egy s50 es simsont ami 2 éve állt. Gyertya csere és karbi tisztitás után probáltam inditani de felhörög aztán le áll vagy 2-3mp ig megy aztán le áll. Szikra van, benzin van lég szűrő tiszta. Hol lehet a gond?



2016. nov. 17. 06:52
 1/3 anonim ***** válasza:

szia.


Ha felpörög, az már jó jel..benzinszegény a keverék..(valamiért elfogy a benzin a porlasztás előtt...szerintem az úszóházból kiszív egy keveset, aztán nincs utánpótlás, illetve nagyon lassan...ott keresd a hibát..tehát benzincsaptól a fúvókán át végig.. akad e az úszó, esetleg a főfúvókában alig látható szemcse/kosz van...stb..


Más..javaslom vedd le a kipufogó végét arra az időre, amíg kisérletezel. (lehet, hogy az is eldugult)esetleg cseréld le a benyát friss (1/40)keverékre...egy liter elég a próbához.

a szimó egy örök darab, annak ki kell menni a világból.

2016. nov. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valaki elmagyarázta a karbi tisztítás menetét?

2 év állás után makacs trutyi lehet menne,nemcsak a fúvókákban hanem a belső járataiban...

2016. nov. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem!

A karbi az rendesen át lett fujatva kompresszorral szoval nem hiszem, hogy maratt benne bármi. A karbiban áll a benzin és egy idő után a hengerböl a kipufugogo felfogatasnal csöpög a benzin ilyet még nem tapasztaltam másnál nem tudom, hogy probléma e. A kipufogo leszedésre énis gondoltam azt ma ki is probálom. A shubert tű az a legfelső rovátkában van ha ez számit valamit.

2016. nov. 17. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!