Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hyundai i40 tapsztalat valakin...

Hyundai i40 tapsztalat valakinek? 1.6 gdi benzines verziót vennék használtan, családi autónak 3 gyerekkel, szinte csak városi használatra, évi 10000 km-t megyünk. Megéri, vagy inkább mást? Mit?

Figyelt kérdés

2016. nov. 19. 11:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Senkinek sincs i40?
2017. jan. 22. 09:50
 2/3 ElekTamás88 ***** válasza:
Szia! Egyik ismerősömnek dieselben van, fél éves az autó, imádja, a szerelme az autó. Gyönyörű és full-full extrás. Ha ésszerűen belegondolunk akkor a diesel jobb választás ehhez a mérethez, de mivel évi 10000km-t mész, szerintem elegendő az 1.6 benzin is. Én az i30-cal szemezgetek nagyon.
2017. febr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 smitwesson ***** válasza:
Nekem ugyan nincs ilyen autóm de több éven keresztűl szereltem ezeket. Szóval jó, nagy, családi, megbízható, szerethető, imádni fogod ha megveszed de sajnos sokat fogyaszt...
2017. febr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!