Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » City Cruiser longboard-ot...

City Cruiser longboard-ot vennék városi használatra! Megbízhatom-e a Decathlon-os Oxelo-ban?

Figyelt kérdés

[link] Városban közlekedésre, esteleg némi trükközésre használnám és árban illetve felhasználási módokban talán ez a legjobb! Van akik szerint a Decathlon-ban nem nagyon éri meg gördeszkákat vásárolni, de az ára meggyőzött és voltak már jó tapasztalataim hasonló ebben a boltban vásárolt deszkákkal! Nem vagyok kezdő sem, de nem éppen mondanám magam profinak sem! Volt egy kis kihagyásom, most kezdeném újra! 173 cm magas vagyok. Nekem most a könnyen kezelhetőség, a sebesség 3s esetleg kezdőbb freestyle lenne a lényeg!

A kérdésem tehát az hogy ez megfelelő lenne-e szempontjaimnak?



#Decathlon #Longboard #city cruiser
2016. jan. 3. 15:10
 1/2 anonim válasza:
Szerintem igen!
2016. jan. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Azóta már megvettem és teljességgel kielégíti az igényeimet. Kicsit súlyra nehéz, de könnyen kezelhető és nagyon jók a csapágyai, minimális lejtőn is elindul! Ugratásra nem igazán alkalmas, de az sem kivitelezhetetlen! Transzportra meg tökéletes!
2016. jan. 30. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!