Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Néha nem indul az autóm! Miért?

Néha nem indul az autóm! Miért?

Figyelt kérdés
Citroen C4, 1.4 Benzin. A Probléma 1 hete kezdődött! -4 fok reggel le volt fagyva az autó nem indult elsőre csak másodikra. Gondoltam a hideg miatt. Aztán amikor már 10 fok volt akkor is csinálta néha, kb minden 10. inditásnál egyszer megcsinálja az autó hogy nem indul, de második inditásnál pöcre indul! Tegnap cseréltem új akksit, az nem lehet probléma így már!

2016. nov. 19. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki hogy kétszer teszed gyújtásra,a ledermedt rendszer ugyanis nem kedvez az elektromos AC működésének sem.

Ezt a módszert magam kísérleteztem ki,rögtön elsőre indul akkoris ha csak fél liter benya van benne XD

2016. nov. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kétszeri vagy többszöri gyújtásráadás indítózás előtt régi trükk ami onnan ered hogy amikor ráadod a gyújtást akkor beindul a pumpa hogy eljusson az üzemanyag a motorig és azonnal beinduljon a motor. De ez csak tüneti kezelés. Valószínű hogy elkoszolódott a benzin szűrő és ez az első jel rá.
2016. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem elereszti a bnzint a pumpa. 2x kell inditozni :D
2016. nov. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!