Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6 2.5 V6 (dízeles,2002),...

Audi A6 2.5 V6 (dízeles,2002), vélemények? Mennyire drága fenntartani? Mennyi is lenne az átiratás?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Sajnos hirtelen el fogom veszteni az autóm, és sürgősen kéne szereznem 6kiló alatt egyet. Viszont úgy vagyok vele, h inkább nem dobok ki egy rakás pénzt, és jó, fenntartható kocsit vennék.

Két fő kérdésem lenne:

-Mennyibe kerül neki az itthoni regisztráció és vizsga kb.? (külföldi, lejárt okmányos)

- Mennyi a szervízelése, tényleg olyan drága fenntartani, olyan drágák-e az alkatrészek, mint egy Audinál számítaná az ember?

- Vannak-e jó minőségű utángyártott a.részek hozzá?


Ezen kívűl akármilyen észrevétel az autóval kapcsolatban segítene. :)



2016. nov. 19. 19:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ha ez ugyan az a motor, amit a Touaregbe is raktak, akkor az egy borzadalom...


barátomnak van egy 6-8 éves verdája, benne kemény 148.000 km


egyszer csak karácsonyfaként világított az egész műszerfal, irány a szerviz (előtte évente látogatta a porsche hungáriát)

ugrott 600ezer forint, szinte minden kicseréltek, azóta folyamatosan jönnek elő hibák, hetente más hibakód jön elő


és tudom hogy vigyázott rá, mert az előző autójukat én vettem meg (az egy 1.6 golf V), ugyan úgy szerviz, meg normális használat, és tökéletes állapotban van még most is 12 évesen

2016. nov. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
azt nem mondtam, hogy mind a két autót újonnan vette, szóval semmi kétes előélet...
2016. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Semmi köze a Touareges motorhoz, az egy sor5ös motor. Attól még ez a V6 2.5 TDI is sokkal jobb.
2016. nov. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2016. nov. 20. 09:58
 15/15 JulesTS ***** válasza:

Olvasd el ezt a cikksorozatot:

[link]

es utana gondold at azt a 600eFt-os hatart, vagy az auto tipust.

2016. nov. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!