Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyi lenne az...

Szerintetek mennyi lenne az éves biztosítása egy 88 as skoda 120 asnak,27 éves fiúnak,6 éves jogsival?

Figyelt kérdés
[link]
2016. nov. 19. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont annyi amennyit a netrisk.hu ki fog írni,vagy a masik kismillip kalkulatir ami van a neten!
2016. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
KÖSZI DE KÉPTELENSÉG ÍGY KISZÁMOLNI, MIVEL NINCS IS A TULAJDONOMBAN AZ AUTÓ RÁADÁSUL A 7. OLDALON VAGYOK MÁR ÉS OLYANOKAT KÉRDEZ AMIT CSAK AKKOR TUDNÉK HA MÁR MEGVETTE VOLNA... EGY VISZONYÍTÁST KÉRDEZTEM, NEM EGY KALKULÁTORT.
2016. nov. 19. 21:53
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

A biztosításhoz egy halom adat szükséges. A még meg se vett autó adatait megint csak megfelelő weboldalakon tudod megnézni.

Nem bonyolult feladat, és senki se fog helyetted egy halom kérdésre válaszolni, csak mert lusta vagy!

2016. nov. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Ja, és nem kell ordibálni, senki se süket!
2016. nov. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ha nem tudsz válaszolni a kérdésre, NE válaszolj. marha egyszerű, szerintem egy egysejtű amőba is fel tudja fogni. sajnálom hogy itt egyeseknek az iQ hányadosa eme kis alap élőlény alá csusszan.
2016. nov. 19. 22:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Melyik kérdésre nem tudsz válaszolni netrisken?


Szívesen segítek, ha elakadsz, de az egészet nem csinálom meg helyetted.

2016. nov. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy egysejtű amőba is fel tudja fogni, hogyan kell egy biztosítás kalkulátort kitölteni.


Sajnálom hogy itt egyeseknek az iQ hányadosa eme kis alap élőlény alá csusszan.

:)

2016. nov. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha annyira sötét vagy, hogy az autó megvásárlása előtt 27 éves létedre nem tudod kitölteni a kalkulátort akkor ne vegyél autót.


Egyébként a biztosítás lesz a legkevesebb költséged. Majd ha ki kell lakatolni stb stb rájössz. 100.000ért nem éri meg autót venni

2016. nov. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!