Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda octaviám néha indul...

Skoda octaviám néha indul néha nem! Amikor nem indul akkor kijelez pirosan az olajszint mérő lámpa, olaj van benne rendesen! Mi lehet a gond? Nov 4-én hoztam kereskedésből 6 nap után nem tudom használni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
olvasd le a kezikonyvjeben meg milyen hibajelensegre utalhat
2016. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első körben azt mondom, reklaméálj! Javítsák meg! De ne kövesd el azt a hibát, h elviszed a szerelődhöz megjavíttatni, mielőtt beszélsz a kereskedéssel! Mert ha utána nyújtod be a számlát, akkor azt nem fogja akarni majjd elfogadni.

A kereskedő szavatossággal tartozik a kocsi után a váésárlástól számítva h jól emlékszem egy évig! Ami nem egyenlő a garanciával. Nem hinném, h nagy hiba van a háttérben. Lehet csak a benzinszivattyú rosszalkodik, bár nem írtad milyen motor van benne. Ki kell olvasni a hibatárat, h van hiba az talán megmondja.

2016. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs olaj vagy meghibásodás ezt olvastam. De olaj a max jelig van megnéztem a pálcával! Mivel nem indul visszavinni sem tudom! Nem lehet az olaj pumpa ment tönkre?? Az mennyibe kerül?
2016. nov. 20. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Szintmérő lámpa? Lehet éppen az is, de nem lehet hogy az olajnyomás visszajelzőre gondolsz?
2016. nov. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!