Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Immobiliser hiba, mit lehet...

Immobiliser hiba, mit lehet ezzel kezdeni? Peugeot 406 1.8 16v (6FZ) 2003 Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra kezdődött, azzal hogy a távirányítóval nem tudtam kinyitni az autót, mikor beültem, akkor ott volt az óránál a világító kis négyszög, benne egy kulccsal. A kezelési útmutató szerint indításgátló hiba.

Hiába próbálom beindítani, csak tekeri a motort, de nem indul. Közben írkálja a hibáit, mint pl.: Engine Immobiliser Faulty, Airbag Faulty, Pessenger Airbag Faulty és Brake Faulty. A kijelző szerint nincs olaj a motorban, pedig van, a Check Engine lámpa is világít.

De ha azt csinálom hogy leveszem az akkusarut és benne hagyom a kulcsot, aztán kis idő eltelte után visszamegy a saru, akkor betudom indítani, igaz dobálja a hibáit, de elindul az autó. Valakinek valami ötlet? Gondolom diag kell neki, de egyenlőre még keresnem kell egy erre alkalmas szakit.



2016. nov. 20. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Francia autókra jellemző az ilyen elektromos hiba. Én a helyedben nem nagyon használnám így, mert lehet csak immobiliser gondja van de lehet tényleg komolyabb. De út szélén ott fog hagyni az tuti.
2016. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Berserker88 ***** válasza:
Nem hiszem, hogy hosszabb távokra kéne járkálnod az autóval. Mert ha egyszer menet közben gondolja, úgy hogy bemondja az unalmast, akkor felszállsz vele a szopórollerre. :)
2016. nov. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem járok vele, még mindig egy hozzáértő embert keresek, talán találtam is, amint lesz időm elviszem! :)
2016. nov. 23. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!