Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Páromnak (nő) vennék 4 millió...

Páromnak (nő) vennék 4 millió ft-ig autót, melyiket vennétek?

Figyelt kérdés

Neki az álma egy Audi vagy BMW, azok közül is az Audi A1 vagy BMW 1. Használtan, 4 milláért lehet kapni pár éves, 30-50 ezer km-es A1et meg BMW 1et, viszont meg lenne a lehetőség, hogy akkor már ennyi pénzért inkább kap egy új autót, pl. Toyota Yaris vagy akármi...

Szerintetek inkább megvegyem neki valamelyik álom autóját ennyi pénzért, de használtan vagy inkább vegyek neki egy új, de más márkájú kocsit? Azért egy BMW csak BMW, egy Audi meg csak Audi...még ha "használt is"(pár tízezer km-el..)



2016. nov. 21. 09:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%

Amennyiben te és a párod is a külsőségek embere, akkor BMW, AUDI azt kell venni. Ugyan semmivel nem lesztek tőle szebbek, okosabbak, elismertebbek, legalábbis normális emberek közt, de az nem számít.

Ha ez az álma a párodnak, akkor is ezeket válaszd, mert ettől lenne boldog és mint tudjuk, a férfi is csak akkor lesz boldog, ha a nő is az:)

Az viszont tény, hoyg egy Yaris és egy 1-es BMW nem egy kategória. Az A1 sem a BMW 1-es mérete!

2016. nov. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És szerinted hosszabb távra inkább egy használt BMW1 érné meg vagy egy új Toyota yaris vagy Opel corsa vagy ilyesmi kisebb kocsi ennyi pénzért?
2016. nov. 21. 09:47
 3/19 Tomcatters ***** válasza:
70%

Hát ,mondjuk az én szemembe egy Audiv BMW nem ér többet, mint egy japán autó... sőtt ,en paromnak pl új mazda 3 vettünk

Jobbnak tartom a japan autókat :D

De ha 2 közül kellene választanom, akkor audi :)

2016. nov. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%

'Azért egy BMW csak BMW, egy Audi meg csak Audi'


Igen? Meselj mar, miert? Hogy szervizrol szervizre jarj, az arany es a kokain kozotti aron vasarolj alkatreszeket hozza?


Ennyi penzert majdnem zsir uj Toyotat lehet kapni, amivel evente 1x kell szervizbe menni, meg neha feltolteni az ablakmoso tartalyt. Ha racionalis alapon dontesz, nem veszel se BMW-t, se Audit, mert ezek premiummarkak, a nevet fizeted meg vastagon.

2016. nov. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%

Ha újonnan akartok kocsit akkor szerintem a Mazda 3 vagy Yaris.

Viszont ha használt prémiumban gondolkodtok akkor ne BMW meg Audi legyen, az annyira unalmas,olyan sok van belőle... Ellenben egy Lexusal vagy Infiniti-vel ami szintén prémium csak mellette még megbízhatóak is, valamint jóval kevesebb szaladgál belőle az utakon, én sokkal jobban megnézek egy régi Lexus is200-at mint egy új BMW-t, Audit...

2016. nov. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%

4 milliónál már nem gondolkodnék használton,pláne nem BMW meg Audi kategóriában.

Vegyél inkább újat valamelyik megbízhatóbb gyártótól. Toyota, Hyundai, KIA, Honda. Mazda 3 az már nagyon kilóg a keretből

2016. nov. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%

Ha prémium akkor szerintem is Lexus vagy Infiniti, ha meg új akkor szintén valami kis Japán gépezet.


Menj bárhova a világba, nem hiába van tele minden ország Japán autóval.

Én nagyon meglepődtem,hogy az Egyesült Állmaokban mennyi Japán autó, leginkább Toyota,Lexus,Acura,Honda futkos, szerintem több mint amerikai autó ami azért érdekes. Ellenben elvétve néha néha lehet egy egy európai autót látni.

De ugyanez igaz Ausztráliára is és egész Ázsiára.


Csak Európába van ez a Német autó buzéria, csak azt nem tudom,hogy miért.

Semmivel nem adnak többet mint más, de cserébe még a pénztárcádat is lehúzzák, a szalonba is, és a szervizben is, ráadásul az utóbbit elég gyakran kell látogatni...


Persze ha nagyon ragaszkodtok a BMW-hez Audi-hoz, akkor vegyétek azt, mert azok se szarok azok is szépek, azok is jó autók, de olyan áron már lehet jobb és megbízhatóbb szintén prémium autót kapni.

2016. nov. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%

#1-es vagyok, kérdeztél: mivel nem ismerem az igényeket, csak a saját elképzeléseimet tudom mondani. Hosszabb távra az gondolom években értendő és nem km-ben. Az sem mindegy, milyenben gondolkodtok, benzines, dízel? A dízelek és a modern, kis turbós benzinesek várható problémamentes élettartama alacsonyabb, mint a szívó benzineseké. Újonnan viszont alig lehet ilyet kapni. A Mazda "Skyactive" motorjai jónak ígérkeznek, de ezek újonnan nem 4 millióba kerülnek. AZ a baj, hogy új autót ennyi pénzért elég keveset kapsz. A kisautók ára is magasabb lehet, ha rendesen fel van szerelve. Én azt hisze, ennyiből egy jól felszerelt, kényelmes, nagyon kevés km-t futott bemutató, vagy használt autót vennék. Akár koreait, akár japánt is. De egy Fiat 500 is tud nagyon jól kinézni, csajos, menő, cuki és nem is rossz.

Én azt csinálnám, hogy :

1. leülnék a párommal a hahu elé. A részletes keresőbe beírnám az össze paramétert, ami fontos neki meg az árat. A találatokat végig nézetném vele, mi tetszik neki.

2. Elmennék egy pár kereskedésbe és ott nézetném vele végig, mi az, ami tetszik még neki. (Erre pl. az AAA jó, mert sok autójuk van egy helyen)

2016. nov. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Tomcatters ***** válasza:
100%
Sőtt a leg jobb példa erre az Arab emiratusok,, (Aki volt mar ott)na ott van penz dögivel ,es megis az autok 90% Honda,Toyota ... nem hiaba :)
2016. nov. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Esetleg egy 2-es Mazda, ha a 3-as nem fér bele. Megközelítőleg ugyan akkora mint az A1-es audi.
2016. nov. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!