Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nehéz lerakni az A2 jogosítván...

Nehéz lerakni az A2 jogosítványt ha eddig csak robogóval van tapasztalatom?

Figyelt kérdés
A1 jogsit én pénzkidobásnak tartom, 15 lóerős motorra úgyis ráun az ember hamar
2016. nov. 21. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egyből "A"-t csináltam meg, nyilván ha nem vagy elég idő, akkor csak "A2" jöhet szóba.

Én egy Yamaha DT50X-ről ültem át egy Suzuki GSR600-ra. Megvolt fejben, hogy egy 98LE-s 200kg-os gépen ülök, így nem is eszetlenkedtem és nem is fogok soha. Egy 200LE-s Hayabusával is lehet kulturáltan közlekedni, de ugyanúgy meg is lehet vele halni mint egy 50-es Simsonnal...

Nyugodtan mehet egyből "A2"-re, nem lesz gond, csak aztán ésszel a való életben! Egy motoros tréning erősen ajánlott! Én a Hungaroringen voltam és nem bántam meg, főleg hogy a pályán is lehetett menni. :)

2016. nov. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Berserker88 ***** válasza:
Egyáltalán nem nehéz. Megtanulod a váltást és csókolom. Vagy keresel egy havert akinél van egy Simson kicsit kitapasztalod, hogy mi-hogyan és kész.
2016. nov. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!