Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sok egy kicsit 1,5-2 milliót...

Sok egy kicsit 1,5-2 milliót kiadni motorra, abbahagyva ezzel az autózást?

Figyelt kérdés

Motoros családba születtem, utoljára 16 évesen volt egy robogóm ami úgymond kölcsönbe volt míg az unokabátyám külföldön volt.

21 évesen csináltam meg az A korl. papírt mert előbb-utóbb én is beszeretnék állni a "sorba". Most hogy minden adott, az autóm kb csak azért van hogy menjek vele, a bérletemet már fél éve térítik teljesen, így 7e ft a zsebemben marad. Az autó mostani használt piaci értéke kicsivel több mint 3 millió.

Külföldön sose voltam autóval, azokat a távokat amiket eddig megtettem, azt a motor is bírja.

Jelenleg is vegyesen járok dolgozni, ha nincs kedvem sietni a buszhoz, akkor megyek autóval, de egyébként a buszig 3 háznyit kell menni és kint vagyok a megállóban, ahonnét már csak a melóban tesz le.

Ismerősi körben volt lehetőségem megismerni a sportmotorokat, vittek is velük, meg én is gyakorolgattam néha 1-1 üveg sörért :)


Annyiban félek hogy borulhatok vele, de annyi pénz pedig nem áll rendelkezésemre hogy szamár létrázzak, mert ha tehetném az autó is maradna, és a motor esetében sem lenne cél elsőre az 1000 köbcenti.

25F


2016. nov. 22. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerény nyomott véleményem szerint 2 millió már sok egy motorért.

Én egy GSR600-al járok 1.1M körüli értékben, de 1.4-nél nem adnék többet egy mociért. Nem azért mert nem tehetném meg, hanem mert én erre a hobbira nem költenék többet. Persze, nagy álmom egy GSX-S1000, de imádom a GSR600-at is. Majd egyszer. :)

Mellette van kocsim is, mert kell!

Én azt mondom egy kocsi kell, nyilván ezt magad kell eldöntsd. Az hogy mit engedhetsz meg magadnak, szintén Te tudod. :)

2016. nov. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A normálistól elvont igény a kétmillás moci hárommillás kocsi helyett, de ha ez tesz boldoggá, akkor nem ítétlkezem (egyébként se).


Annyit tennék esetleg a helyedben, hogy a drága motor mellé vennék egy párszázezres Swiftet is, hogy legyen mibe beülni száradni és melegedni, ha hideg, ha fúj, ha esik, ha fagy vagy ha hurcolkodni kell.

2016. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!