Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi Swiftbe meddig mehet le...

Régi Swiftbe meddig mehet le az üzemanyag mutató?

Figyelt kérdés

96-os Suzuki Swift 1.3 Sedanról lenne szó pontosan.

Mikor fogy ki a benzin? az "empty csík" alá lemegy akkor? vagy az E betű tetején? Eddig nem mertem kipróbálni, nem is akarom csak jó lenne tudni mennyivel, mennyit megy még el. Remélem nagyjából érthető a kérdés.



2016. nov. 22. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 1.6 2001-es Sedan van, az E betű tetejénél kb 3-4L van még benne. Az ugye 50-60km, szóval akkor már lehet izgulni. :)
2016. nov. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszer simán lement az E betű közepére is a mutató nálam. Aztán egy másik alkalommal félúton volt az utolsó csík és az E betű teteje között amikor elfogyott a benzin. Pedig már csak fél km-re volt a benzin kút :)

1.3 8v, és fordulatszámmérő nélküli műszercsoporttal.

2016. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 93-as volt, E vonal alatt kifeküdt a mutató, de még a kútig eljutottam simán.
2016. nov. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha vonalon van akkor van benne kb 10 liter. De sztem nem éri meg alacsony szinttel járni. Pont tegnap cseréltem szivattyút... És ez tuti hogy annak az eredménye volt hogy az előző tulaj úgy használta.
2016. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!