Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés
blackmercedes nevű felhasználó kérdése:

Opel astra h gtc 1,6 rol velemenyek? Esetleg hasznal valaki olyat?

2016. nov. 22. 23:02  Privát üzenet  

A válaszok

nem vennék benzines opelt. még gtc-t sem. nekem ez a véleményem.

gtc ből akkor inkább már a dízelt. ha mindenképp opel.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. nov. 23. 07:32 Privát üzenet

Szerintem az 5 ajtós sokkal praktikusabb. De ha a 3 ajtós tetszik, akkor nem akarlak lebeszélni róla.

1.6-osból érdemesebb a 2007-től gyártott 115 lóerős Z16XER motorosat venni. Kevesebb vele a hibalehetőség. A 105 lóerős Z16XEP még a twinport motoros. A szívósorral annál lehet szívni étvitt értelemben is.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2016. nov. 23. 09:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Motorvásárlás előtt állok.400-500 forint között keresek, találtam pár kiszemeltet. Vélemények? Esetleg valaki nézte már őket?
Mazda 6 2.3 GT, vélemények, típushibák, fogyasztás? Esetleg olyan írjon véleményt akinek van illetve látott már ilyet közelről és pontos adatot tud adni!
Nissan cabstar 2001-es évjáratú vélemények? 1 millóért megéri venni? Mennyit bir el? Vagy esetleg mitsubishi canter?
Mercedes e300 td w210rol velemenyek esetleg pozitiv es negativ kritikak?
Ford Fiesta 1.4 TDCI, Ford Mondeo 2. 0 TDCI, vagy esetleg Mazda 323/323F D 2000-2006-7 közötti évjáratokról vélemények? Tulajdonosok véleményére vagyok kíváncsi.
Ati autósiskoláról vélemények? Jogsit szeretnék, és elég közel van. Valakinek esetleg vélemény?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!