Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorvásárlás előtt állok.400-...

Motorvásárlás előtt állok.400-500 forint között keresek, találtam pár kiszemeltet. Vélemények? Esetleg valaki nézte már őket?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Valamint valakinek esetleg ötlete a ruházatra ? Ami persze nem horror áron van, de mégis véd az esetleges sztoriknál.



2016. okt. 27. 19:20
 1/5 BiTOPro97 ***** válasza:

Ennyiért ne vegyél 600-750 ccm-es motort! Azon hogy többi után külföldi műszaki nélküli a Ninja, csak azt tudtam mondani, jé ennél nyilván valóbb tény lehet?


A tested összerakása még inkább horror és drága, ha lehetséges.


Sajnálom ennyi pénz kevés ehhez az álomhoz/tervhez.

2016. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
sima bandit jó lenne ennyiért de tavaszig csak állna, aki ilyenkor hirdeti az már eleve gyanús
2016. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem érdemes ezekbe belevágni, pénztemető mindegyik. De hát el kell menni megnézni, átvizsgálni. Ez csak az én véleményem, hogy én ezeket meg se nézném. Ha téged ez komolyan érdekel, menj el nézd meg.
2016. okt. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos ezektől a válaszoktól tartottam ... Én is aludtam rá pár napot( jó párat az elmúlt 2 évben) és sztornózzuk az ötletet egyenlőre.

Köszönöm a válaszokat !

2016. nov. 4. 07:03
 5/5 BiTOPro97 ***** válasza:
p. m.
2016. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!