Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnek venni egy vw golf...

Szeretnek venni egy vw golf I-t. Jovonyarra meg is lenne ra a ravalo. Csak azt nem tudom hogy benzinest vagy diesel-t? Szerintetek? Amugy egy 1.5 gls 69 lovas golfrol van szo es nem csak a varosban szeretnem hasznalni.

Figyelt kérdés

Nekunk egy suzuki splashunk van es azzal szoktam jarkalni.

Viszunt munkaban egy vw transporter t4-el megyek.



2016. nov. 24. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Létezni fog jövő nyáron még épkézláb állapotú, de olcsó I-es Golf? Én benzinest venneék, azok a dízelek már tényleg nagyon borzasztóak.
2016. nov. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

120 ezer de meg kolteni kell ra igy is ugy is.

Csakvremelem azokban a szivato nem elektromos mert a mienkben az es ugy sokat eszik hiaba melegszokbe rendesen.

2016. nov. 24. 09:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Gombokért mindegy mit veszel,így is ugyis lesz vele munka és költenivaló. Ebben az esetben nem rossz egy GolfI,ha az tetszik,és tisztában vagy vele,hogy mennyire kőkorszaki technika,még egy vele egykorú japánhoz mérve is.
2016. nov. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Apukám ha kémcsővel méregeted a benzint akkor inkább buszozz mert ez előrevetíti hogy Te amin csak lehet spórolni fogsz csak guruljon valahogy,potenciális veszélyforrás pláne egy időszámításunk előtti ócskavassal
2016. nov. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 120 ezres Golf I-re évente kell majd ráköltened a fél autó árát, plusz a biztosítás, az adó, és a benzin.

Még taxival is olcsóbb, és menőbb is leszel.

2016. nov. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!