Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy 500 cc-s motor,...

Adott egy 500 cc-s motor, papíron csak 35kw. Lehet szabályos?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, vásárolok egy A2-re papírozott motort, ami valójában több mint 35kw viszont a forgalmiban annyi van. Van e lehetőség arra, hogy ezt a gépet lefojtsák valós 35kw -ra, mert akkor egyezne a papírral. Meglehetne ezt oldani? Illetve ha megoldanám akkor lényegében egy teljesen szabályosan fojtott motort kapnék 0 papírmunkával? Rosszul gondolom?

2016. nov. 24. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Kerüld el messze az ilyen motort mint a tüzet. Fojtani nem mind1 mennyiről. Stb. Vannak korlátai. Plusz semmiféle papírja nincs motorodnak. Illetve igen. Csak épp semmire nem mész vele mert kamu.
2016. nov. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pontosan, tessék elkerülni! Ez úgy hívják, hogy okirat hamisítás... 1-3 év letöltendő is járhat érte.
2016. nov. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kiváncsivá tett ez a kérdés. Milyen motorról van szó? :)
2016. nov. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Suzuki Rf 400 vagy Kawasaki Zxr 400 :)
2016. nov. 24. 22:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem értem, a forgalmikban csak a kw a szabálytalan, a többi adat stimmel, nem?
2016. nov. 26. 19:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem válalnék kockázatot" okirathamisitás" megálhat!! . ráadásul a rf 400 talán belpiacos! ( alkatrészárak!!?) de a kawa 1- k motorblokkja biztosan ~ 45 kw körülbelül ,igaz megy mint a mérgezet egér de én ennek ellenére 1/2 évig voltam tulaja. A korlátlanom van de a forgalmiba nem az volt ami a valóságba nem kockáztattam
2016. nov. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!