Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2001es Opel Vectra Bről mi a...

2001es Opel Vectra Bről mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Autóvásárlás előtt állok . Jelenleg ez a legígéretesebb barátnőm testvére által kínált autó. 2001-es, 1.8as benzines 4ajtós sedan. Motorikusan jó állapotú, új fékek, új olajok, új akksi . 2 ajtón 5forintos nagyságú hólyagosodás + jobb első ajtó aljánál van egy csúnyább rozsdafolt ( nincs átrohadva az anyag). Alja nem rohad, digi klímás, elektromos ablakok, belseje átlagos. Jól állnak anyagilag, új 3-ik autót vettek így erre nincs szükségük. 560-ért adták volna másnak de nekem 450ért odaadják. Szerintetek jó vétel ? Vélemények, tapasztalatok ?
2016. nov. 25. 14:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy 4 nyárigumi van rajta alufelnin + 4 téligumi alufelnin.
2016. nov. 25. 14:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Kombiba van ugyanilyenem, jó autó, megbízható.
2016. nov. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nekem is volt vagy ot evig hasznaltam kopo forgo alkatreszeken kivul nem sok mindent kellett cserelnem.Olajra kell figyelni mert minden Opel ecotec motor hajlamos csipegetni.A rozsda is szeret huncutkodni figyeld az ajtok aljat es a kerek jaratokat.Ha ismered az auto eloeletet az fonyeremeny. Amugy mindig allapotot veszunk nem evjaratot, ha tetszik akkor ne gatyazz vedd meg batran nem fogsz csalodni.
2016. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megbízhatónak pont nem nevezném,hisz igen gyakori az elektromos gond vele /valamelyik checklámpa mindig kivillan/ilyen jeladó-olyan érzékelő,bratyóm nemrég állt meg vele mert "vész üzemmódba tette magát",csak alapjárat.Computer csere.Rendszeresen takarítani kell a szívotorkot mert érzékeny a legkisebb koromlerakódásra is,már villan is a check lámpa.Továbbá azt sem szereti,ha az akksi benne nincs 100%-os állapotban hiába indul szépen,elalszanak a műszerfal fények ingadozik az alapjárat stb..

Továbbá a tavalyi évben listavezető volt a Német autópálya segélyszolgálat /ADAC/ meghibásodási statisztikájában.

Szerintem létezik ennél jobb választás,de Te tudod.

A helyedben szétnéznék még a halpiacon,nem ugranék bele az első szép autóba,melynek az ára is kissé magasra van belőve

2016. nov. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4

"Rendszeresen takarítani kell a szívotorkot mert érzékeny a legkisebb koromlerakódásra is,már villan is a check lámpa"

1,8 benzinről van szó. Vagy neked abban is lerakódik a korom?

2016. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!