Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért hajt lassan az öninditó...

Miért hajt lassan az öninditó hidegen? (golf 1,9tdi)? az akku terhelő villázva volt és teljesen jó állapotban van és jól tölt a generátor is

Figyelt kérdés

2016. nov. 26. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, igaz nem 1.9 TDI-nél. Azt mondta a szerelő lassan fel kell majd újítani az önindítót.
2016. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ennél az autómnál nekem is ez volt bő 2 évvel ezelőtt. Akkor az erős mínuszokban állt egy teljes éjszakát mert akkor nem volt lehetőségem garázsba állni, akkor hidegindításnál elég lassan tekert 3 hónapos akkuval. Elvittem szerelőhöz ahol teljesen bemérték, mindent rendben találtak, viszont mondták hogy az önindító már annyira el van öregedve meg összeállva hogy előbb utóbb egyik percről a másikra beállhat annyira hogy nem fog tudni tekerni sem. Akkor adott is árajánlatot hogy lehetőleg mielőbb cseréljem le ha nem akarok "kellemes" meglepetést, persze saját trógerságom miatt ezt elhanyagoltam bő 4 hónappal később indításnál kora tavaszi időbe elég lassan, nehezen indult be, rövid táv után le is szívta az akkut. Rá pár nappal később egy akku töltés után úgy ahogy bírta aznap amikor vittem volna szerelőhöz már nem indult be az autó. A szerelőm szerencsére kijött házhoz akkor valamit variált rajta hogy még bebírjuk indítani akkor még saját lábon elbírtam vinni a műhelyig, de utána már ők is úgy tolták be oda hogy megbírják szerelni.
2016. nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez tetszik:

"Elvittem szerelőhöz ahol teljesen bemérték, mindent rendben találtak, viszont mondták hogy az önindító már annyira el van öregedve meg összeállva hogy előbb utóbb egyik percről a másikra beállhat annyira hogy nem fog tudni tekerni sem. "

2016. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

valószínűleg el van kopva az önindító siklócsapágyazása. ezáltal indításkor megfeszül a tengelye, amit az akku csak nagyon nehezen tud megforgatni...

csináltasd meg minél előbb, mert így az akku is idő előtt tönkremegy.

2016. nov. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!