Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kia Rio, Skoda Citigo, Toyota...

Kia Rio, Skoda Citigo, Toyota Yaris, Mazda2, Honda Jazz, VW Golf/Polo? Melyiket vennéd?

Figyelt kérdés
Munkába járásra fogom használni. XIV-III. ker között Budapesten. Utcán tartanám.

2016. nov. 25. 12:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Te ugyanaz vagy, aki azért nem mer Mazdát venni, mert utcán tartod és ellopják??

Amit leírtál, az 3 méretosztály. A Jazz amúgy a legjobb.

Tedd hozzá, hogy használtan, vagy újonnan, dízel vagy benzines..ezek fontosak. (erre a használatra a dízel felesleges)

2016. nov. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Kia Rio.
2016. nov. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Használtat, 2-3 éveset, benzineset. Dízeles nem lehet. Nekem az lenne a legfontos, hogy árban a legolcsóbban jöjjek ki, viszont lehetőség szerint ne nagyon kelljen a szervizbe rohangálnom jó pár évig. Ezeket a márkákat néztem illetve a Nissan Micrat még. Jelenleg Suzukim (Ignis) van, amit utálok.
2016. nov. 25. 12:54
 4/21 A kérdező kommentje:
Az ilyen hangos motorú és merev vázú autókat elszeretném kerülni. Az Ignisről, azon kívül, hogy strapabíró, sok jót, nem tudok, mondani.
2016. nov. 25. 12:55
 5/21 anonim ***** válasza:

mi az, hogy merev váz?

Szóval te vagy az..ha a Mazda2 tetszik, miért nem olyat veszel? (egyébként a 2-3 éves az még a Ford Fiesta testvére)

2016. nov. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ülj be egy Ignisbe, menj rá egy huppanóra és megtudod :-)
2016. nov. 25. 13:12
 7/21 A kérdező kommentje:
2. Megindokolnád, miért a Kia az abszolút favorit? Ott még a Ceedet is néztem, de a régi szériás Kiákról nem hallottam sok jó véleményt, így az újakban sem bízom, hiába a 7 év gari.
2016. nov. 25. 13:15
 8/21 anonim ***** válasza:
az nem a váz merevsége miatt van. A felfüggesztése kemény, a rugók, gátlók hangolása az oka, nem a váz merevsége.
2016. nov. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
nem hallottál jót az új Kiákról? A 7 év garancia sem érdekel, szerintem akkor vegyél, amit akarsz.
2016. nov. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
8. pont te nem segítő szándékkal vagy itt, hanem kötöszködni.Elolvastam a kérdésem alatt lévő kérdéseket direkt. Figyelmetlen egy p.r.szt vagy. Ott írja a tag, hogy Yarisa van, nekem meg Ignisem. De te ide jössz osztani az észt....Mire és miről meg minek?! Meg miből gondolod, hogy nő vagyok?! Id.ta. Ugye, amúgy nem gondolod, hogy a Suzuki, Mazda, Skoda és egyéb honlapokon csak én járok és egyedül én szeretnék autót vásárolni?! Komolyan, ezen az oldalon hogyan lehet ennyi ret...dált. Viszont volt, aki értelmesen válaszolt, Neki köszönöm, te meg húzz már el a h.l.ál f.s.zá.ra!Kösz
2016. nov. 25. 13:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!