Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Schon német fuvarozóról...

Schon német fuvarozóról valaki személyes infóval szolgálni esetleg?

Figyelt kérdés

Kimentem állást keresni,kb 7 céget néztem meg 5 db volt olyan,hogy komolyabbra gondoljam,4-nél kaptam ajánlatot eddig .

A Schon-nál ,ezen kívül még közvetítőn át 3 osztráktól,a transkona-tól,neier-től,és a mader bregenztől.

Schon ajánlata tetszik legjobban,saját kamion (2012-es nagy fülkés Actros állóklímával ,ez van szabadon,ezt adták le,nem választható,mert elvileg Scania lenne),2200 euró és korrekt "feltételek".

transkona-nal is 2100-at megadták volna,DAF-okkal,de mivel nem vagyok 10-20 éve a szakmában ezért 4 kezen kellene kezdeni,és köszönöm,nem kérek belőle.

A másik 2 cég teljesen megfelelne,de 1800 ill. 2000e euró ,csak bejelentett lakcím kell oda.


2016. nov. 27. 10:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!