Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Általánosságban miért olyan...

Általánosságban miért olyan rossz még a Peugeot-ok megítélése is ebben az országban?

Figyelt kérdés
Azért mert francia. Ezt azért kérdezem, mert itt, ezen a honlapon elég sok lenéző, megvető véleményeket láttam, pl. hogy normális autót vezető ember nem kezd ki sz..r pözsóval meg ilyenek. Nekem április óta egy 207-es, 1.4-es benzines van, s teljesen használható autó, megbízható, semmi baja nincs, 75 ezer km-es, kívül-belül teljesen megkímélt. Most csak azért mert Franciao.-ban gyártották s nem német, azért most vesztesnek született a népítéletben? Nem gondoljátok, hogy ezek trollok s sokaknak nemhogy Peugeot-juk, de semmilyen autójuk sincs, csak nyomják a sódert? Arra kérnélek titeket, hogy akinek van ilyen típusú autója, az írja meg, hogy milyen tapasztalatai vannak a típussal, szeretem, nem szereetm, bevált, nem vált be, milyen problémák adódtak, ilyesmi. Nem hiszem, hogy rossz választás lett volna, persze ha egy autót elhanyagolnak, széthajtanak, az előbb-utóbb megbosszulja magát, nemde? Még egy új Suzuki is, ami pedig a megbízhatóság szimboluma, köszi.

2016. nov. 27. 16:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kerdezo van egy jo hírem!A 9-essel talaltal magadnak valakit akivel egyutt tudtok recskazni a pözsóra,meg egyaltalan a franszoákra!!
2016. dec. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

9

Hogy ossza az észt a frusztrál, primitív magyargyűlölő.

Mért nem fáradsz el egy másik országba ahova kompatibilis lennél?

Vagy már elmentél de még visszajársz dühöngeni?

Semmi gond, mutasd csak ki minél gyakrabban milyen buta vagy.

Megértjük, Mónika show, Opni is megszűnt, nehéz lehet.

2016. dec. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Tomcatters ***** válasza:

[link]


1,4 HDI csak annyi volt vele eddig amenyit fentebb leirtam ( ujonan lett vasarolva )

2016. dec. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Tomcatters ***** válasza:
"amennyit"
2016. dec. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!