Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tapasztalat a red baronnal?

Tapasztalat a red baronnal?

Figyelt kérdés
2016. nov. 27. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Durván 20-30% drágábban kapsz meg bármit, mint amennyit ér. Ők ezt azzal magyarázzák, hogy ilyen meg olyan átvizsgálás, meg garanciát adnak rá.

Abszolút nem éri meg, annó én is szétnéztem náluk, ilyen 1.3M körüli ajánlatokat adtak GSR600-ra. Én egy 16 000km-es patika állapotút vettem 1-ért.

Ha nincs ismeretséged TALÁN megéri többet fizetni a garancia miatt, de állítom akkor is olcsóbb egy esetleges javítás, ha nincs semmi kapcsolat és/vagy nem értesz hozzá.

2016. nov. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1 -s zöld köszi ja a red baronál kell ismerösnek lenni ?
2016. nov. 28. 08:12
 3/4 joco5582 ***** válasza:

Én megpróbáltam a motoromat eladni nekik. Ha jól emlékszem a 10 éves kifogástalan műszaki állapotban lévő motoromért 250000ft-ot akartak adni. Igaz a tankon volt egy horpadás. Kb 500000 volt a piaci értéke és e körül el is adtam - persze nem nekik.

Ha tudom, hogy ennyit kínálnak érte, nem ülök órák hosszat a cégnél az átvizsgálásra várva.


Összességében azt láttam, hogy ott sincsenek jobb motorok, mint a piacon bárhol - csak ott ki vannak kozmetikázva és ápolva a motorok.

Meg kell viszont jegyezni, hogy az átvizsgálás tényleg nagyon alapos volt. Mértek, vizsgáltak.

Aki ott vesz motort szerintem ezt fizeti meg, nem pedig a motor állapotát.

Viszont érdemes az apróbetűset is megnézni - főleg annak, aki endúró vagy cross motort akar venni. Azokra csak korlátozott garancia vonatkozik.

2016. nov. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A ismeretség alatt azt értem, hogy hozzá értő autó/motorszerelő és nem a Red Baronnál. :)
2016. nov. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!