Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Toyota Yaris miért ilyen...

A Toyota Yaris miért ilyen csúnyácska belülről?

Figyelt kérdés
2-3 millióért néztem újabb Toyota Yarisokat, mert kívülről szerintem iszonyatosan modern és nagyon szép, de mikor megláttam a belsejét...hát mintha nagypapa kocsiját látnám belülről olyan csúnya szerintem..pedig néztem drágábbért is, és azoknak is mindnek ilyen egyszerű, szürke, csúnya, műanyag hatású belseje volt. Nem értem, egy kívülről ilyen szép, modern autót miért csúfítottak így el belülről?

2016. nov. 28. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
ez a japán iskola. ráadásul auz olcsónak szánt kisautókat általában így csinálják meg. Funkcionális, egyszerű, igénytelen, de tartós.
2016. nov. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Japán formaterv. Ami olcsó, az nekik is az. Valahogy el kell adniuk, ezért van a dögös külső, de a belseje ha már nem esik szét 20 évig, az jó.
2016. nov. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Japán autóknál én is mindig megrökönyödök, mikor a vadi új design után beülök és egy fröccsöntött műanyagtenger vesz körül. Legyen az Toyota, Suzuki, vagy bármilyen olcsóbb Távol keleti autó.
2016. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!