Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Visszakérhetem a pénzem?

Shaqq kérdése:

Visszakérhetem a pénzem?

Figyelt kérdés

Üdv,

Személygépkocsi vezető tanfolyamon vagyok. Augusztus elején kezdtem, Kresszel. November első hetén megvolt az elsősegély vizsga. November 8.án voltam először vezetni.

Ekkor kifizettem az első 10 óra díját, 30000-et.

Azóta az oktatóm nem hívott. Nos ez most lesz 3 hete.


Arra gondoltam, hogy visszakérem a pénzem, mert ez igy elég komolytalan. Lehetséges ez? Kisváros, egyedül oktat és vezettet az iskola vezetője. Nincs benne, hogy benyúlja a pénzem?


21/F



2016. nov. 27. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
És ahelyett, hogy felhívnád vársz három hétig és utána a neten sírsz?
2016. nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Figyelj, az Ő dolga az időpont egyeztetés, nem az enyém. Vártam, hogy hívjon. Ennyi volt a tűréshatárom. Nem sírok, de ha ennyi ideig nem hív akkor váltok. 1 hónapot ígért, hogy levezetjük a 30-at.

A kérdés arra irányulna, hogy visszakapom-e a pénzt vagy sem.

2016. nov. 27. 22:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a tanuló dolga volt az időpontegyeztetés, mivel az ő érdeke inkább... szerintem visszakérhetnéd és válthatnál is oktatót, de ezért nincs sok értelme, egyszerűbb lenne tényleg neked felhívnod
2016. nov. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Majd felhív! Ha nem akkor hívod te!

A pénzt ha benyulja akkor majd feljelentés bíróság! Sok sikert a jogsihoz ha már nekem nem sikerült mondjuk én utálom ha lehúznak egy Deák Ferivel érted nem ? De akkoris vezetek ha meg sünit látok jobb lábam a gázon bal lábam a jobbon. 3 éve 1szer nem igazoltattak hálistennek. JOGSINÉLKÜL 4EVER :-D

2016. nov. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
#4 büszke lehetsz magadra, egy majom is le tud vizsgázni.
2016. nov. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
De minek az a jogsi ?
2016. nov. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Kedves #6-os

félreértettél szerintem mert egy szóval nem mondtam hogy megbuktam.Még addig se jutottam el hogy beiratkozzak,mert az orvosin "nem feleltem meg" mert nem adtam hála huszezrest a dokinak hol ott nekem emellé adott egy csekket 6500 vagy 7500 ft nem tudom már.Ne haragudj nincs bajom veled

2016. nov. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 veterán vas ***** válasza:
100%

Kérdések:

-Kettőtök közül ki akar jogosítványt szerezni?

-Az oktató gondolatolvasó, és kitalálja, hogy mikor van időd vezetni menni?

-Biztosan tudod az okát, hogy miért nem hívott eddig?


Ha ezekre válaszolsz, lehet, hogy összeáll a fejedben a gondolat, mégis csak neked kellene telefonálni.


Az a legszebb, hogy semmi biztosat nem tudsz, de komolytalannak nevezed, és arra is gondolsz, hogy lenyúlta a pénzedet. Mi van akkor, ha valami hivatalos fórum elé viszed az ügyet, és az oktató csak annyit mond: a tanuló hosszú hetek óta nem jelentkezett.

Na az úgy jókora égés lesz neked.


Hívd föl, és a válaszból minden kiderül.

2016. nov. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mindenhol sokat kell általában várni a vezetéssel.Nekem is volt olyan,hogy másfél hónapig nem hívott.
2016. nov. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!