Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Megane Scenic miért...

Renault Megane Scenic miért nem mutatja?

Figyelt kérdés
Van egy renault megane scenic-em 1.9dT 1997-es évjárat. A kilométeróra amikor 400 000-hez értem nem ezt írta hanem 000 000-t kezdett írni és kezdte előről a számolást (digitális). Ez miért van? Azt fogják hinni hogy én tekertem vissza vagy ilyesmi ha véletlenül el akarom adni.

2016. nov. 28. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi ilyesmit nem fognak hinni. Volt egy Seat Inca-m az már 300 ezernél átfordult, de utólag is ki lehetett olvasni, hogy hányszor fordult át.


Ha eladáskor nem azt írod, hogy 2000 km van benne, hanem azt, hogy 402000, akkor senkit se versz át, és nem fognak szólni.

2016. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
apam kocsija is ilyen csak az 200 000nel nullazodik. az fiat. de megvan hogy melyik gombokat kel benyomni elkezd vilagitani a muszerfal az egesz es mutatta hogy melyik szam mutatjs hogy hanyszor fordult at. ha 0 akkor meg 0szor ha 1 akkor 200 000+ amennyit mutat. ird bele eladasnal hogy 410 000 nem 10 000. ennyi
2016. nov. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!