Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Fronterarol van valakinek...

Opel Fronterarol van valakinek valamilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
Terepjárót szeretnék venni, de a keretösszeg nem túl nagy. A keret kb 600ezer, ennyiért a másik opció a Lada Niva lenne, de azok 15litert esznek.. Fronterarol mit lehet tudni? Tudom , hogy ez is régi autó de mennyire megbízható? Fogyasztása kb mennyiből áll még mondjuk egy 2,5dizelnek, esetleg egy 2000es benzines nem? Valaki tudna róla mondani véleményt?
2016. nov. 28. 18:09
 1/3 Beviz Elek ***** válasza:
A miénk 2.5TDS volt. Már az előző tulaj halálra kínozta, mi sem költöttünk rá sokat mert nem érte meg, de vígan ment évekig. Nem szerettem, de azt nem lehetne mondani hogy rossz volt. Zabál 10 litert, azzal számolni kell.
2016. nov. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sok helyen olvastam, hogy a Fronterak alváza erősen rohad. Ha igaz, akkor az olcsóbb példányoknál erre érdemes figyelni.

Én még nem hallottam keveset fogyasztó terepjáróról.

2016. nov. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Benzinest kerüld el messze, főleg a kétezrest. Gyenge ahhoz a kocsihoz és zabál, mint az állat, nagyobb benzinessel már jó lehet, de az még több zabálás. Csak is dízellel szabad Fronterát venni, de terepjárót amúgy is dízellel kell venni mert a dízel arra való, hacsak nem ilyen Suzuki Samurai méretű kis vakarék, abból lehet benzinest is.
2016. dec. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!