Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vannak olyan sokan...

Miért vannak olyan sokan belezúgva az autóikba?

Figyelt kérdés

Nem szeretem az olyan embereket aki lenézik azokat akiknek nincs autójuk! Szerintem egy autó klassz dolog de biztos vagyok benne, hogy rengeteg pénzt elvisz és a megszerzése is sokba kerül de még a jogosítvány is!

Rengeteg olyan nővel is találkoztam akik olyan pasit akarnak maguknak akik szintén ilyen autómániások!

Nem szép dolog ehhez mérni az embereket!



2016. nov. 30. 22:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Csak segít neked ha valakin látod, hogy ilyen.

Nem kell tovább várnod, hogy más dolgokból tudd meg milyen ember. Szóval ez egy jó és hasznos dolog ami időt spórol.

Van még pár ilyen. Örülj nekik.

2016. nov. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
13%
Fogadjunk neked nincs autód. Valaki megbàntott ,akinek van és ez tfauma ként ért.... Na de nem is ez a lényeg. Szeretem én is az autómat. Annyira,hogy a csalàd,gyerekkori baràtok,munkahely ezek felette vannak. De jöhetne akàrmilyen nő,díszes riherongy celeb. Mondhatnà,hogy ő vagy a kocsim. Erre az lenne a reakcióm, hogy röhögnék egy hangosat(gonosz kacaj) aztàn elhajtanàm a búsba. Remélem érted amit mondani akartam. :)
2016. nov. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

2

Biztos sok celeb ribi állított már ilyen választás elé:)

Hozzám is mindig idesündörög a zsófi a barátok köztből de elhajtom annyába.

2016. nov. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Csak hasonlat volt,hogy értse a kérdező. :) De àllíthatna pl ő is. Nem hatna meg. :)
2016. nov. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
44%

Ez nagyon autófüggő, hogy mennyibe kerül megvenni, mennyibe kerül fenntartani, stb. Például egy kocka Ladát megszerezni és fenntartani nem akkora kihívás, mint venni egy új bármit.


Nem hiszem, hogy olyan rettenetesen sokan bele lennének zúgva az autóikba. De fejtsd ki bővebben, hogy mit jelent ez nálad. Mindennél fontosabb az autó? Vagy ha már van egy autóm, akkor azt szervizelem, ápolom, stb.


A túlzott autóbuzériával én sem értek egyet, amikor már fontosabb lesz az autó (egy tárgy) a párkapcsolatnál, feleségnél, családnál.

2016. dec. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Igen, pénzbe kerül, némelyik sokba, de van, akinek telik rá, illetve aki anélkül szinte moccanni se tudna, KELL autó a közlekedéshez. Az miért baj, hogy pénzbe kerül? Sok jó dolog pénzbe kerül, az élet ilyen.


S az miért gond, hogy valakinek az autó is bekerül a képbe, ha párt választ? Szíve joga. Nem értem, ez neked miért gond.


Viszont nem igazán fogtam fel, kikre gondolsz. Az autóba belezúgás és az autó nélküliek lenézése két totál más dolog.


Én nem nézek le senkit járműve miatt, de szeretem a motoromat (autó csak családi van, ő is aranyos, de azért a motor más). Annyira, hogy egyesek biztos bolondnak néznének, de az ő véleményük nem érdekel.

A párválasztáskor kicsit sem volt fontos az egész (főleg, hogy akkor még nekem se volt jogsim).

Úgyhogy több különböző dologról írsz.

2016. dec. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

"de biztos vagyok benne, hogy rengeteg pénzt elvisz és a megszerzése is sokba kerül de még a jogosítvány is! "


A jogosítványt 1X kell megszerezni,költsége pedig nem több mint egy jobb szakmunkásbér havibér.További anyagi vonzata nincs.(10 év múlva az alkalmassági frissítésért kell a dokinak fizetni),Jelenleg nem hiszem,hogy ez elérhetetlen lenne bárki számára.Ráadásul rengeteg munkahelyen már szinte alapkövetelmény a B kat. jogosítvány,már csak ezért is érdemes minél hamarabb megcsinálni.Egy használtautó sem hiszem,hogy olyan távoli cél lenne egy dolgozó ember számára,hacsak nem egy Ferrarit vagy egy Bentley-t akarsz :-)

2016. dec. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Beviz Elek ***** válasza:
33%

Miért? Mert nem egy unalmas kávédarálóm van. Minden alkalommal ahogy kiszállok belőle és elsétálok, akkor visszafordulok és átélek egy fél orgazmust.

Szóval évi kb 350 napon napi több alkalommal ürítek zacsit csak egy hátranézéssel.


Gondolom te a Csepel bicikliddel ezt nem élet àt

2016. dec. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

A baj csak annyi, hogy legtöbben még a jobb szakmunkás havibért se keresik meg, de ha igen, abból még meg is kell élni, ergo nem marad sok jogsira angyalom...

Én is a belemet kirohadtam mire meglett a jogsi, utána meg a kocsi, pedig nem minimálbéren dolgozom, de még azzal is szenvedés volt.

Akinek nem kell munkához, meg nem létfontosságú és nem akar kocsit meg jogsit, nem lesz semmivel hátrébb. Legalábbis az én szememben, én se vettem volna ha a meló miatt nem kell. Na meg a bevásárlóközpontok is elég messze vannak, ahova el kell jutni. Vagy megveszem helyben a kisboltban negyedakkora választékból 3x annyiért, nem vagyok előrébb azzal se.

2016. dec. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"legtöbben még a jobb szakmunkás havibért se keresik meg, de ha igen, abból még meg is kell élni, ergo nem marad sok jogsira angyalom... "


Ja, azért van olyan sok új autó forgalomba helyezve, meg viszonylag új autó a magyar utakon, meg külföldről behozott, vagy újra forgalomba helyezett N betűvel kezdődő rendszámos autó, mert mindenki a létminimumon morzsolja az életét.


Nem azt mondom, hogy nincsenek itthon szegények, vagy szegényebb rétegek, de azt sem írhatod, hogy a legtöbben. Mihez mérten? A 10.000.000-s lakossághoz mérten?

2016. dec. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!