Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kicsi olcsó autó?

Kicsi olcsó autó?

Figyelt kérdés

200-300k pénzből, mindenki az ezres Swiftet mondja egyből, de én nem vagyok kibékülve vele semmilyen formában, meg amúgy is az 1.3 kéne már akkor abból is. De én egy hármas Golfban gondolkodom, 1.4 benzines. Ennyi pénzért kapni belőle nem bontószökevényt?

Szerintem azért minőségi meg biztonsági szempontból egy fokkal jobb a Swiftnél, de talán kettővel is.


500k van összesen, de a szervizköltségek miatt nem tudok annyiért kocsit venni. Az szinte fix, hogy se normális gumi, se normális olaj, vezérműszíjcsere stb ilyenek befigyelnek majd meg még az átíratás is, szóval jó esetben max 300 lehet a kocsi.


2016. dec. 1. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Pedig ennyiért csak az 1.3-as Swift a befutó. Azzal jó esetben még el is bírsz járni otthonról, nem csak nézegetheted reggelente ahogy kimész a buszmegállóba.
2016. dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

vmilyen hyundai esetleg daewoo

ha meg vmi vw-t akarsz akkor lehet a seat olcsóbb lenne.

2016. dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ennyire kacat a Golf? Vagyis ennyi pénzből?
2016. dec. 1. 18:31
 4/7 anonim ***** válasza:
A hármas Golfok szinte kivétel nélkül kottára vannak rohadva. Épeszű ember nem ad már érte pénzt.
2016. dec. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Unokatestvéremék például erre Ford Ka-t vettek, igazi kis igavonó autó, 2 embernek tökéletes. Vagy ugyanez a Ford Fiesta kicsit nagyobb méretben. De ha nagyok az igényeid, akkor nem jók ezek neked. Pedig ennyi pénzből már egész jókat kapni.
2016. dec. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 500ért vettem Clio II-t.

Tegyél félre még egy kicsit az átírásra és kezdj el kocsit nézni 400-500 között. Aztán ha megvan akkor meg majd fizetésből apránként kicseréled azt amit kell.

Nekem pl első körben fékbetétet kellett cserélni, ez volt 12.000. Aztán még később pár apróság. A legtöbb pénzt egyszerre az új gumik vitték el.

A clio nem rohad. 2001-es évjárat de sehol egy rozsda.

A swifthez képest jól felszerelt, kényelmes és azért mégis többre tartják az emberek.

2016. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Esetleg Citroen Saxo ,Peugeot 306... benzinesből ennyi pénzért elég jó állapotúakat kapni van egy pár dolog amire ilyen autóknál érdemes odafigyelni (torziós futómű...), de amennyiben sikerül egy jó darabot kifogni az elég sokáig hű táras lehet az embernek! Nekem egy disel saxom van eddig semmi baj nincs vele a fogyasztása 4,5L(Max 5-5,5L ebbe nyáron klíma és dugó is volt) liter körül alakul vegyes... :)
2016. dec. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!