Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ennyiért megéri autó kamerát...

Ennyiért megéri autó kamerát venni, vagy túl olcsó és rossz minőségű?

Figyelt kérdés
Szüleimnek gondoltam karácsonyra veszek autó kamerát, de kicsit ledöbbentem az árán. Láttam 10 ezerért, annyit még tudnék rá szánni, de láttam 20-40 -ért és afölött, az egy kicsit sok. Szóval az eredeti kérdés, hogy 10 ezerért milyen minőségű lehet egy ilyen cucc?

2016. okt. 27. 21:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%

Ha arra kellene, hogy… és innen bármi lehet a folytatás.

Ha arra kellenes, hogy egy részt kitakarjon, arra nagyon drága. Másra meg nem jó. Pont akkor fog cserben hagyni, amikor szükség lenne rá. Még a 30-40 ezer forintos DashCam sem az igazi.

2016. okt. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Nekem egy 13 ezer Ft-os Overmax kamera van az autómban. Ilyen felvételt csinál 720p-ben:

https://www.youtube.com/watch?v=wSuvqXAFkpc

Tudja a HD-t is, de nem használom.


Azt se felejtsd el, hogy a kamerában nincs memória, így még egy 64GB-os Sd-re is be kell ruháznod.

2016. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Ennyi pénzből inkább egy használt 4-5 éves min. 720p-be videózó Androidos telefont vegyél Dailyroads Voyagerrel.
2016. okt. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

Köszönöm, hogy a szakértőként írt első hozzászólásomat ilyen kevésre értékelitek.

Kedves kérdező! Ha jót akarsz, akkor ennyi pénzből valami mást veszel, nem DashCamot!

2016. okt. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen jó minőségű is lehet full hd felbontású ebayen már van ennyiért.Vga felbontásút ne vegyél. Éjszakai felvételt egyik sem tud jól ,a drága sem,oda leginkább egy infravető kellene a ködlámpákba :D Mobilteló kamerája nem 150-170 fokos szóval az sem jó ,és pillanat alatt feltörik érte az autót,ha benne marad.

Mellesleg millió szituáció van amikor perdöntő lehet egy felvétel,ha a másik tagad vagy egyszerűen lelép.

2016. okt. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen, azért szeretnék olyat venni, ha bármi történik.

De végülis akkor olyat ajánlotok ami full HD-ban vesz

2016. okt. 28. 22:10
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Így van ,legyen jó felbontás és nagy látószög. Az infra led ami egyik másikon van,és "éjjellátóként" hivatkoznak rá semmit nem ér,sőt visszaverődik az üvegről és még zavaró is.
2016. okt. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

ezekről mit mondotok? :

[link]

[link]

[link]

[link]


A 3. azért tetszik, mert itt van hátulsó kamera, viszont csak 32 GB-ig bővíthető. És egyébként milyen gyorsan telnek meg a memóriakártyák? Hány percet bírnak?

Sajnálom, hogy ennyit kérdezek, de tényleg nem értek hozzá és azt sem szeretném, hogy megveszem x összegért jó szívvel, aztán pár nap múlva meg kapom hogy semmit nem ér. :)

2016. okt. 30. 00:51
 9/15 A kérdező kommentje:
2016. okt. 30. 01:01
 10/15 anonim ***** válasza:

Az értelmest választ nagyeszűek rendre lepontozzák. A kocsiban a kamera célja az, hogy baleset esetén legyen egy elfogulatlan tanú. Nem cél a hosszú felvétel, a HD minőség.

Viszont fontos a megbízhatóság, s az is, hogy éjszakai is értékelhető felvételt készítsen.

Hozzáértőként én csak azt tudom mondani, felesleges pénzkidobás, ha csak egy tízesed van rá.

Az üzletünkben árusítunk profi eszközt is, de semmiféle érdekem nem fűződik hozzá, nem is akarlak hozzánk terelni.

Csak tudom, mire szoktak panaszkodni a vevők, akik pár kísérletezés után fordulnak hozzánk.

2016. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!