Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy autót teljesen átalakít...

Ha egy autót teljesen átalakítok, lehet legálisan engedélyt szerezni a használatára?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy megveszek valami autót, és én teljesen átalakítom, és valami bevizsgáltatással lehet engedélyt szerezni a forgalomba helyezésére? Árak nem számítanak, csak az érdekel, hogy ilyen lehetséges-e.

#autó #átalakítás #kocsi #kocsi átalakítás
2016. dec. 1. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet engedélyeztetni ezt -azt ,de ahhoz komoly dokumentaciok stb kellenek!Es ugyan nem tudom mi a terv,de mindenféle baromsagot nem fognak hagyni!
2016. dec. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, és nem baromságot akarok.
2016. dec. 1. 22:31
 3/9 veterán vas ***** válasza:
Már csak az a kérdés, mit takar az a "teljes átalakítás"?
2016. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor reszletezd mar ezt az atalakitast!
2016. dec. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 veterán vas ***** válasza:
Ha az ár nem számít, akkor miért nem veszed meg készen, olyan hivatalos gyártótól, aki az összes engedéllyel rendelkezik? Bizonyára egyszerűbb lenne. ;)
2016. dec. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Átalakítást én sem tudom pontosan még, de pl a motort kicserélni benne, váltót, és szinte az egész rendszerét, viszont az alapja ugyan az lenne. Igazából még teljesen nem gondoltam át, előtte érdeklődöm, hogy hogy működik ez. Az árat csak azért írtam, hogy nem számít, mert jelenleg csak arra vagyok kíváncsi, hogy lehetséges-e, vagy sem. És el akartam kerülni az olyan válaszokat, amik csak arról írnának, hogy milyen drága lenne, stb.
2016. dec. 1. 23:13
 7/9 anonim ***** válasza:
"pl a motort kicserélni benne, váltót, és szinte az egész rendszerét" - ezek az átalakítások pontosan azok, amelyeknél nem mindegy, hogy mit, mire cserélsz ki.
2016. dec. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És akkor jön is az első kérdés. Miért nem olyan autót vennél (ha nem 12 éves lennél) aminek legalább a hajtáslánca megfelel az igényeknek?
2016. dec. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehetséges, gyakorlatilag pedig soha nem lenne meg, a bürokrácia miatt.
2016. dec. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!